Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

z socjologii codzienności


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio znowu nie nadążałam za innymi
a próba rozwinięcia skrzydeł
zakończyła się stworzeniem drugiej lewej ręki
teraz analizuję wszystko wyłącznie od serca

dlatego tym bardziej nie lubię patrzeć na ludzi
obdzierających życie z zasad współ-życia

kreowanie nowej moralności -
domeną współczesnych


chyba rzucę mięsem
podobno to najlepszy
sposób odstresowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się rewelacyjnie, ale pointa nie jest juz taka silna. Może pomyslisz jeszcze troszke? :)
Mogę troszkę pokombinować?

ostatnio znowu nie nadążyłam za innymi

próba rozwinięcia skrzydeł
zakończyła się nabyciem drugiej lewej ręki
teraz analizuję wszystko wyłącznie od serca

właśnie dlatego nie lubię patrzeć na ludzi
obdzierających życie z zasad współ-życia

kreowanie nowej moralności jest domeną współczesnych

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



heh, Vero pomyślę jeszcze nad tą pointą, szczerze mówiąc to najpierw ona powstała, a potem cały wiersz :P. chyba, że stworzę do niej inny, a zamiast niej inną wymyślę.

dzięki za odwiedziny i komentarz
pozdrawiam Espena Sway :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię Twoje wiersze, bo jest w nich jakaś ikra, ale masz dziwne skłonności do gmatwania :( powinnaś już teraz być wiodącą postacią forum, ale Ty wciąż dobijasz się do czołówki. W każdym razie lubię posiedzieć nad Twoimi tworami i pokombinować ;)

ostatnio znowu nie nadążyłam za innymi - nadążałam chyba brzmiałoby lepiej... (?) bo jednak nie jest to stan ostateczny i może jakąś etiudę popełnisz w przyszłości.
kiedy próba rozwinięcia skrzydeł - ''kiedy'' - proponuję i albo a (w finale komentu sprecyzuję)
zakończyła się nabyciem drugiej lewej ręki - nabyciem? :) nabyć to rano można bułkę chleba w sklepie ;)
teraz analizuję wszystko wyłącznie od serca - ''serce''!! zlituj się Espeno. No i chyba lubisz tę kursywę, znowu nie rozumiem dlaczego ją zastosowałaś. Spokojnie można było pociągnąć razem z początkiem.

dlatego tym bardziej nie lubię patrzeć na ludzi - tymbardziej chyba będzie łącznie...
obdzierających życie z zasad współ-życia

kreowanie nowej moralności domeną
współczesnych - nie trawię tego zapisu. Po moralności dałbym myślnik, wcisnął enter i w następnym wersie zostawił domeną współczesnych.

chyba rzucę mięsem
podobno to najlepszy
sposób odstresowania - dobry sposób, ale nie polecam ;)

ogólnie jest nieźle, ale mogłoby być znacznie lepiej i nie faworyzuję tutaj swoich poprawek. Po prostu uważam, że czasem chyba zbyt spieszysz się z wrzuceniem wiersza choćby do warsztatu :) Myślę również, iż zdecydowanie ciekawszy byłby zapis prozowaty z zastosowanie interpunkcji. Ten wiersz chyba się do tego stylu kwalifikuje. Dziękuję za mile spędzony czas.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Jay Jay, dziękuję za konstruktywny komentarz i pomoc w dopracowaniu wiersza.
czytając i przemyślając Twoje propozycje, doszłam do wniosku, iż są słuszne. dlatego też za chwilkę zabiorę się za poprawki. zastanawiam się nad słowem, którym można by zastapić 'nabycie'.

co do zmiany zapisu na prozowaty, to muszę przyznać, że kiedyś się zastanawiam nad takim /jednak nigdy jeszcze w ten sposób nie pisałam/ i trochę się go obawiam :)

pozdrawiam serdecznie Espena Sway :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...