Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • letnia randka Pierwsze spotkanie i zauroczenie Spędź cudowny dzień spacerując i jedząc z tobą kolację widzimy się sobie w oczach Ich twarze są pełne szczęśliwych uśmiechów Kolor Twoich włosów raduje moje serce Jesteś jak muzyka i miód dla mojego serca Motyle w moim brzuchu szaleją na punkcie bycia z tobą Pamiętaj o tym podczas następnego spotkania                                                                       Lovej. 2024-07-09             Inspiracje Letnia randka
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      wielobarwny łuk studzi niecne zapędy grzmiące pax pax krzyczy do ludzi nad horyzontem słońce   :)
    • Ojcze, wybawco narodów, ty który nawróciłeś Rzymian, rozmnożyłeś chleb, stworzyłeś wszechświat, galaktyki, układy słoneczne, planety, gwiazdy, ciemne dziury! Najwspanialszy wojowniku, który potrafi zwyciężyć największe wojny, o których człowiekowi się nie śniło bez ani jednej ofiary! Twórco ewolucji, człowieka, świata nie pojętego przez człowieka, bakterii, wirusów, atomów, molekuł! Bogu nad bogami, jedności w trzech postaciach. Silniejszemu od Marsa i mądrzejszy od Minerwy! Ojciec naszych ojców, Mieszka, Bolesława, Kazimierza, Władysława, Zygmunta, Jana, Andrzeja, Józefa! Mennico mądrości dziękuję ci. Tak jak obiecałem tak też i zrobiłem.   Kamil.P 09.07.2024
    • @Leszczym Tekst może troszkę monotonny, ale i problem z lekka uciążliwy. Nie dziwię się, że w ramach reakcji Ci się "ulało". No doprawdy ciężko się opędzić od osoby, która stworzy sobie jakąś historię i umyśli sobie, że ją udowodni. Ciężko będzie, bo z próżnego i Salomon nie naleję, ale co nadręczy... Pozdrawiam :)
    • Kolejna kawa śluzą płynących godzin nurtem dni spływających w przeszłość podnosi tętno wyostrza język i rozum myśli co będzie szufladkuje co odeszło :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...