Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

podziękowania – kochani to wasza zasługa”


Messalin_Nagietka

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku zdobyłem trzy nagrody na konkursach poetyckich. Piszę to, nie żeby zaraz się chwalić, ale podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali – nie będę wymieniał nick’ów czy nazwisk, ale na kilku portalach, które znam, są naprawdę wspaniali ludzie, którzy nawet, jeśli dopisują pod wierszem to, że się nie podoba i wskażą, co jest nie tak, także tych.
Wszystkim WAM bardzo dziękuję!!! (Teraz powinny być łzy i rozdawanie chusteczek, ech ….).
Moje życie, w ostatnich miesiącach przerodziło się w internetowe piekło. Co niektórzy wiedzą, o co chodzi, cii, postanowiłem wystartować w konkursach. Namówiła mnie pewna osoba. Zdradzić jej na razie nie mam zamiaru, ale już się umówiliśmy na kilka win. Chciałbym by doszły do skutku. Może kiedyś wszystkich Was odwiedzę, jej tchórzostwo mnie w tym wypadku nachodzi, gdy robi się wokół mnie niezręczna sytuacja. Ale dziś się cieszę. Cieszcie się ze mną!!!!!!!

z ukłonikiem i pozdrówką MN

ps. moje wiersze nagrodzono przede wszystkim za tematykę regionalną, żeby kto nie myślał, ze „ja-ta-man„!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...