Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

słoik


Rekomendowane odpowiedzi

chyba odwróciłem do góry nogami sens wiersza...no ale piękno poezji wydobywa się z cierpień...i pokazania brzydoty...

łamię kark obwódki
gwałtownie ruchem gwintu
(ostatnim tchem otwarty)

konwalie nie pachną
(fermentowane chwile)

zimą przeleję
kompoty zmysłów
do szklanek?
(upiję się do niesmaku)

stracę rachubę pór roku
naszej miłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzydota w modzie....
ale mi się dużo bardziej podoba wersja Asi, naprawdę słodki, przytulny i milutki wierszyk... taki w sam raz dla mnie.. lekki i choć nie ma w nim jakiś specjalnych metafor i określeń urzekł m,nie czymś... chyba tą zwiewnością... ja bym została na Twoim miejscu przy tym klimacie...
chyba sobie go wydrukuje...

pozdrawiam romantycznie

Julka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie sądze każdy pisze jak chce ja tylko twierdze ze z brzydoty trzeba czerpać wartości poezja nie tylko żyje pięknem..poezja zawiera w sobie wszystkie uczucia....jeśli uważasz że jest w modzie to jesteś w błędzie...a jesli ktoś zaczyna pisać bo twiedzi że poezja staje się modna to nie chciałbym mieć do czynienia z takim kimś...już dość rzeczy i spraw stało się modnych...aż za dużo/jeszcze poezji brakuje...na szczęście mamy ludzi którzy twierdza ze poezja to chłam...i niech tak sobie twierdza chwała im za to że nie biorą się za pisanie...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.






no przepraszam ;)
kiedyś miałam takie wrażenie, że brzydota w modzie, bo się spotkałam z komentarzem, że pewnien wiersz jest za deloikatny za piękny itd i został przerobiony na tzw. wiersz pełen brzydoty :( a ja wolałam go takim jakim był wcześniej...
ale masz rację, że pisanie dla mody to kompletna pomyłka;)
pozdrawiam kropelkami ciepłego deszczu!

Julka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...