Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Życie to trylogia, ,,za późno'', ,,na próżno" i ,,już po"
Wiedziałbyś co się stanie, gdybyś nie zjadł ciasteczka z wróżbą
Trzeba było myśleć za wczasu, jeszcze zanim sięgnąłeś po nóż, co?
Złapałeś kozła za rogi to puść go

 

Jeśli inni na coś plują, nie oznacza, że to coś jest złe
I zdaję sobie sprawę, że nikt tu nie pomyślał o morderstwie
W tym mieście, myśli się tylko o zwycięstwie
Bez myślenia ile statuetek jeszcze na parapet wejdzie.

 

Wśród garażów, Bandy nastolatków jak narkotykowe kartele
W co drugiej uliczce śmiecie i niezameldowani obywatele
Bezdomni, ćpuny, menele i ci naprawdę poważnie ranni
Ranne ptaszki, oraz ich zwierzęcy ryk uderzający do bani

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

... to prawda.

........... :) możliwe...

Chyba lepiej by zabrzmiało... między garażami (?)... 

Śmieci ci u nas dostatek, to prawda... zresztą, nie tylko u nas.

Czas mija... może coś się zmieni na lepsze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...