@Migrena dziekuję za niezwykle ciekawą opinię i piekną (na wyrost ale bardzo miłą) pochwałę.
Pozdrawiam, dobrej nocy.
@Berenika97 cieszę się, że to wszystko dostrzegłaś swoim bystrym okiem i wrażliwym duchem.
Bardzo dziękuję.
Pozdrawiam, dobrej nocy.