Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

****


Natan Lemens

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Komentarz na ostrzeżenie albo bana. Jeśli tego moderator nie zrobi, zainterweniuję wyżej.


Zero faktów, komentarzy do wierszy, tylko na inwektywy Was stać.

podobieństwa mają skłonność do przyciągania się, a może zaraza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak, zły dział chociaż i tak najbardziej odpowiedni z dostępnych.

Wiersz nie jest 'hermetyczny'. Metafory są w miarę przystępne, mizantropijki są śliczne kwitną i jestem z nich dumny ;)

Jak za pierwszym razem się nie zrozumie, to trzeba przeczytać drugi i wtedy wszystko się ułoży w śliczną całość,

ps. surrealisci mogą trochę zgrzytać w całości to fakt, ale to miało być do wyolbrzymienia pewnej panującej sytuacji"

*natan Lamers




dla poluźnienia atmosfery
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Komentarz na ostrzeżenie albo bana. Jeśli tego moderator nie zrobi, zainterweniuję wyżej.


Zero faktów, komentarzy do wierszy, tylko na inwektywy Was stać.

podobieństwa mają skłonność do przyciągania się, a może zaraza?


Gdzie komentarz do wiersza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznajdziejni jeśteście w większości,

Łamiecie regulamin, wypisuje jakieś brednie nie mające nic wspólnego z wierszem, same inwektywy, a Daniel Piaszczyk przekręca mój nick.


To mają być poeci ? Dorośli ludzie ? Śmiechu warte.


Poetycka mafia na oczach nam rośnie, to już nawet nie tylko TWA.


Gdzie jest moderator, administrator ? Halo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




niech pan poszuka dokladnie, moze pan znajdzie.

cieszę się, że wreszcie Pan już nie jest pewien, czy znajduje się tu gdzieś jakiś wiersz






Takie wypowiedzi zasługują na bana, Pan nie jest wcale śmieszny, jak się Panu wydaje, pokazał Pan swoją twarz, a ja za rozmowę podziękuje, niech się tym zajmie władza.



Ciesze się, że wiersz Pana i innych zabolał, inaczej by tej szopki pod wierszem nie było.


Ludziom, poetom, współczuję znajomości z panem Danielem Piaszczykiem, osobą tak fałszywą, i jak to ktoś na tym forum zauważyl "zmienną jak chorągiewka",



Proszę się już nie dopisywać nie chce mi się tyle pisać .


Administrację proszę o ukarania osób łamiących regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO REWELACJA !!!!!!!!
Dawno mnie tu nie było ale widzę że niewiele się zmieniło
Zawsze ci sami ludzi pienią się gdy tylko usłyszą niewygodną prawdę o sobie , kilku klakierów którzy myślą że jak przyklasną to za chwilkę dostaną pozytywny komentarz i będzie git , poczują się wtedy dobrymi poetami , docenianymi
Ponieważ Natan najprawdopodobniej jest człowiekiem dość inteligentnym widzi to gołym okiem i opisuje
Argumenty adwersarzy są standardowe i wypróbowane wiele razy (między innymi na oyeyu) , czyli głupota , brak logiki , brak talentu ( jakby jakiś vacek miał prawo do ferowania wyroków intelektualnych bo akurat zdał mature i przelecieł dodatek do wyborczej , wysokie obcasy ) , w moim przypadku były jeszcze zionięcie nienawiścią i nietolerancja , co osobiście mnie niezwykle porusz ponieważ z natury jestem człoweikiem niezwykle łagodnym hahahahahahahahahahahahaha

Ale zboczyłem nieco z tematu .......... up. wypsnęło mi sie znowu brzydkie słówko hiihi
Bardzo mi się podoba postawa Natana i uważam iż takich ludzi nam brakuje , ludzi odważnych nie bojących się powiedzieć prawdy nawet tej niewygodnej i nawet w może nie do końca doskonałej formie .
I to uważam za główną zalete tego wiersza że odsłania fakt iż niestety spora część uczestników tego forum jest nie tylko miernego talentu ale i malutkiego charakterku , co jakoś szczególnie mnie nie dziwi bo po latach indoktrynacji w reżimowych szkołach trudno sie spodziewać czegoś innego

Nooo jednak ma sens rzucić tutaj okiem od czasu do czasu

kop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...