Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

ABORCJA


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie zmienię zdania: jestem za uregulowaną prawnie aborcją, karą śmierci i eutanazją - dzięki temu powróci prawidłowa hierarchia wartości - społeczna, nie może być tak jak teraz, aby to większości rządziła mniejszością, de facto: głupota mądrością, jeśli pan jest innego zdania, to: istnieje coś takiego jak poświęcenie dla bliźniego - dlaczego pan nie poświęca własnego czasu dla chorych psychicznie?

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Jasiński

Pomagam u Św. Brata Alberta. 

Jak prawo funkcjonuje to widzimy nie tiko w Polsce. 

W Japonii po 30 chyba latach wypuścili niewinnego. 

Jest obecnie prawo o aborcji. Jak jest przestrzegane niech sobie Pan odpowie. Oczywiście to uchwalone z Pana widzeniem będzie idealne i będzie każdy przestrzegał. Zawsze i wszędzie. 

Pozdrawiam serdecznie 

Miłego dnia i samopoczucia o nieomylności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrew

 

Aborcja w Polsce jest dozwolona w niektórych przypadkach, a prawo w Polsce musi być oparte na Konstytucji Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, dlatego też: w Sejmie nie powinno być krzyża - Polska jest państwem świeckim, oczywiście: wszystkie legalne organizacje wyznaniowe w Polsce mogą legalnie działać, jednak: poza systemem państwowym i samorządowym, nie może być tak, aby jakieś instytucje pozarządowe działały w ramach systemu, na przykład: Ordo Iuris - wybiera z Konstytucji Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej tylko to - co jest dla niej wygodne i w jej interesie, dobrze, iż pomaga pan z własnej woli, potem pan pewnie wraca do własnego mieszkania - wtedy pan ma czas dla danego siebie, tak?

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Jasiński

Wracając do tematu. Za daleko odchodzimy. 

Co Pan by powiedział osobie, która przez lekarzy skazana była na aborcję z uwagi na... 

Przypadek zarządził, że jednak się urodziła i to bez chorób. Są takie. Proszę poczytać co mówią. Znajdzie Pan w internecie i powie im, że.... Ciekawe co. 

Co pomyśli Pan o tych, którzy by zabili. 

@Łukasz Jasiński

Dodam jeszcze do Pana Ordo luris. Pana Guru bodnar uznaje wyroki neo sędziów, gdy dotyczą mnie lub Pana, mówi to oficjalnie. Nie uznaje tylko niewygodne. Czyli robi z was idiotów przyklaskiwaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrew

 

Mnie to nie interesuje, bo: wszystko znam z autopsji, a minister sprawiedliwości Adam Bodnar jest na smyczy Iustitii - to też organizacja prawników łamiąca Konstytucję Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, jeszcze gorszy był minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro - był na smyczy czarnej mafii - kościoła: Ordo Iuris i Opus Dei - taka jest bolesna i okrutna prawda, pan, jak widzę, nie przyjmuje do własnej świadomości podstawowych faktów, tylko: wrzucił mnie pan do worka politycznego, źle, bardzo źle z panem, powtarzam: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - uniwersalnym, natomiast: Jezus Chrystus był filozofem uniwersalnej miłości, moim autorytetem moralnym jest Konstytucja Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, zresztą: serdecznie zapraszam na esej pod tytułem - "Narcyzm".

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrew

 

Jeszcze raz panu powtarzam: jestem za UREGULOWANĄ PRAWNIE ABORCJĄ, KARĄ ŚMIERCI I EUTANAZJĄ - wtedy minister sprawiedliwości Adam Bodnar i były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro - zostaliby poddani eutanazji, nigdy nie byłem za ABORCJĄ NA ŻYCZENIE - wtedy to ja zostałbym poddany aborcji, de facto: zamordowany jako osoba z wrodzoną inteligencją - ONI chcą wprowadzić aborcję rodem z Józefa Stalina i Adolfa Hitlera, dziękuję za rozmowę.

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrew

 

A ja nie pozdrawiam, tylko: obserwuję - jakie syfy intelektualne awansowały na dyrektorów:

 

- Muzeum Drugiej Wojny Światowej w Gdańsku,

- Muzeum Historii Polskiej w Warszawie,

- Muzeum w Wilanowie - w Warszawie,

- Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie 

 

i wiele, wiele i wiele innych w całej Polsce, otóż to: w polskich placówkach nie będą już uczyć Historii Polskiej, tylko: historii Niemców, Ukraińców i żydów - za pana podatki, oczywiście: te wszystkie instytucje już skreśliłem, jeszcze nie skreśliłem Grobu Nieznanego Żołnierza - Pałacu Saskiego, a najprawdopodobniej skreślę - kiedy już będzie gotowy - zrobią tam hop na wysokie stanowiska - pasożyci, cóż, taka była wolna wola Świętego Narodu Polskiego - moja noga nigdy tam nie wejdzie, pozostanę tutaj - tutaj też jest Historia, Nauka i Kultura, patrz: "Filmoteka Kultury Narodowej".

 

Łukasz Jasiński 

 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...