Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Gołe babki i pośladki


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 


To już pojęcia nie mam o co się pani czepia  Waldemara Talara.
I żeby nie ciągnąć jałowej dyskusji... plącze  się pani w zeznaniach :)

Sztuczna inteligencja wiersz Waldka ocenia tak:


"Tekst jest satyrycznym wierszem, który krytykuje absurdalność niektórych debat politycznych. Autor używa humoru i ironii, aby przedstawić sytuację, w której politycy dyskutują nad regulacjami dotyczącymi sztuki, a konkretnie malowania nagich postaci. Wiersz podkreśla nonsensowność takich debat, sugerując, że są one oderwane od rzeczywistości i nieistotne w kontekście ważniejszych problemów społecznych. Użycie wulgaryzmów i potocznego języka dodaje tekstowi ostrości i wyrazistości."

Tymczasem pani "recenzja" została oceniona przez inteligencję w taki sposób:

 "Wpis, który przytoczyłeś, wyraża silne niezadowolenie i krytykę wobec starszego mężczyzny, który używa wulgaryzmów. Autor wpisu uważa, że takie zachowanie jest nieodpowiednie i nieśmieszne. Wpis zawiera również ironiczne ostrzeżenie, aby mężczyzna nie stracił swoich zębów, co dodaje do niego element sarkazmu."
I gdzie tu choć  słowo o wierszu Waldka, którego pani nie zna ;) ?

Miłego dnia :)

Edytowane przez Bożena Tatara - Paszko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bożena Tatara - Paszko Szanowna pani,

 

punkt po punkcie odpowiadam na pani elaborat a la apologia "Waldka".

 

Proszę przeczytać mój pierwszy komentarz n.t. "utworku" o gołych paniach i ich pupach, i dopiero później ich odkomentatorską kontynuację.

 

Nigdzie się nie plączę, a tym bardziej w zeznaniach, ponieważ nie mam z niczym kryminalnym do czynienia.

 

A towarzystwo wzajemnego nasładzania już niech bawi się dalej. Ja swoje powiedziałam / napisałam.

 

"Sztuczna inteligencja" nie jest dla mnie żadną wyrocznią; jeszcze - dzięki Bogu - posiadam swój własny sprawny niby u trzydziestolatki, umysł oraz mentalność.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@befana_di_campi Jałowa dyskusja ma to do siebie, że jest jałowa i niegodna kontynuacji, niezależnie  od tego co interlokutor jeszcze wymyśli, by trzymać się swojej tezy i jak będzie próbował obrażać dyskutantów.
A sztuczna inteligencja nie jest wyrocznią ale skoro zrozumiała wiersz to trzeba to docenić.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Witaj - dokładnie tak jak napisałeś - 

                                                                     Pzdr.

Witam - cieszy mnie twoje podobanie - 

                                                                   Pzdr.uśmiechem.

Witam - miło że czytasz - to wiersz z dawnych lat - dlatego

wyszło jak wyszło - dziękuje za wsparcie w komentarzach z befana_di_campi -

                                                                                           Pzdr.serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...