Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Sprawy bezcenne


Rekomendowane odpowiedzi

To pisz o pszczółkach albo w ogóle.

@Leszczym To może fraszki zacznij pisać

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

…przepraszam za poczucie humoru ale taka się urodziłam.W jednym z wierszy mam ( od pkt A do B…nie musisz śpieszyć się)A skoro myśl przyszła to przecieź odejdzie albo zostanie na zawsze..są wybory i lęki to zrozumiałe.Wieś też je ma i nie tylko „ miasto zabetonowane”…pozdrawiam teraz ze wsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bożena De-Tre Ależ ja lubię wieś i może nawet bardziej niż miasto... Co zresztą zdaje się na podstawie piosenki  z płyty Donatana też było nie raz i nie dwa kwestionowane... 

@Bożena De-Tre Zresztą w tym mieście, stolicy tych przeróżnych wydarzeń, wszystkich tych urzędów, ambasad, centrali jest mnóstwo, ale to mnóstwo ogromu sprzecznej energii. A to się czuje niestety i czuje tym więcej im więcej siada się przed kompem by wklepać te liczne prowokacje ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym Wieś to azyl miasto to życie.Dzisiaj w tym zmiksowanym świecie jest nam po prostu generalnie żle.Myślę że mamy wszystkiego w nadmiarze „bylejakości „po prostu..stąd ucieczki w świat sztuki…wyobrażni…a szpitale i więzienia omijajmy-:)-:) nawet jak uda nam się tam pobudzić wyobrażnię i odlecieć…Dobrej niedzieli tak po prostu kolego  od pióra( koleżanka od kosiarki-:) chciałoby się rzec…ale mam traktor

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...