Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

@Somalija masz fajne wiejskie tereny :) spotkałam turystów skośnookich i zapytali jak mogą wejść do Łazienek, a się nie da dziś, to wskazałam im zameczek obok i przejście kładka do drewnianych domków z małym parkiem, poszli tam, ja po jazdowie sobie chodzę:)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Ludzie po Warszawie chcą sobie chodzić:) byli na starówce, teraz inne miejsca zwiedzają:)

Najmniejsza uliczka, ludzie sobie fajnie mieszkają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

 

Na razie nie piję, bo: głodowej łaski podatników (zasiłek pielęgnacyjny, który otrzymuję od małego, najpierw mama, po ukończeniu osiemnastu lat - otrzymuję ja) - nie wydaję na alkohol (tylko na jedzenie i papierosy - to 215 zł), jak będę miał własną kasę (wypracowaną) - wtedy sobie kupię, jak zwykle: najpierw opłaty, jedzenie i dopiero na końcu...

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

Wiem, mnie Warszawa już znudziła... Ile razy można to samo zwiedzać? Może kiedyś odwiedzę odnowiony Plac Pięciu Rogów... A może ty, Wiolu, zaprosisz mnie na spacer? Weźmiesz mnie za rękę i będziesz prowadziła własnym szlakiem?

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Jasiński nie jestem romantyczką na jaką wyglądam:) mnie Warszawa nie nudzi, zawsze jest piękna, ja chodzę tylko po zielonych terenach, gdzie mniej ludzi, a po centrum nie chodzę, mam na co dzień wystarczy mi. Musisz sobie znaleźć młodszą kobietę, może jest jakiś z tego portalu. Piszę wiersze dużo fajnych dziewczyn, ja raczej umawiam się z rówieśnikami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

Niektóre dziewczyny nie noszą majtek i staników...

 

Łukasz Jasiński 

 

@violetta

 

Wolałbym dworek w Jasionce po moich przodkach lub zaścianek w Piotrkowicach po kądzieli...

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...