Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

@Somalija

 

Dla ludzi wolnych wciąż bardzo dużo znaczą, a dla niewolników - nic, nomen omen: dlaczego mam dużo czytań i polubień? Otóż to: z niewolnikami walczę literą prawa - inaczej mnie zjedzą, dodam: dlaczego są jeszcze ludzie, którzy uwielbiają patriotyczne piosenki? Wiesz, Agnieszko, nie mam papieru toaletowego i nie miałem czym wytrzeć pupy i co zrobiłem? Użyłem stuzłotowego banknotu - ostatniego i spuściłem go do kibla, a jutro pojadę na Plac Szembeka do pani Uli i wezmę coś na zeszyt, a w przyszłym tygodniu oddam jej pieniądze, tak: również w przyszłym tygodniu mama wróci z Wielkiej Brytanii i będzie mi pomagała w załatwianiu pierdół z biurokratami, zresztą: nie jestem taki jak myślisz - jestem dosłowny i słowa dotrzymuję, poza tym: nigdy nie składałem przysięgi wojskowej i ślubnej, co ty na to? Jakiś kontrargument?

 

Łukasz Jasiński 

 

@Jacek_Suchowicz

 

Dziękuję za komentarz 

 

Łukasz Jasiński 

@Somalija

 

Dla ludzi wolnych wciąż bardzo dużo znaczą, a dla niewolników - nic, nomen omen: dlaczego mam dużo czytań i polubień? Otóż to: z niewolnikami walczę literą prawa - inaczej mnie zjedzą, dodam: dlaczego są jeszcze ludzie, którzy uwielbiają patriotyczne muzyki? Wiesz, Agnieszko, nie mam papieru toaletowego i nie miałem czym wytrzeć pupy i co zrobiłem? Użyłem stuzłotowego banknotu - ostatniego i spuściłem go do kibla, a jutro pojadę na Plac Szembeka do pani Uli i wezmę coś na zeszyt, a w przyszłym tygodniu oddam jej pieniądze, tak: również w przyszłym tygodniu mama wróci z Wielkiej Brytanii i będzie mi pomagała w załatwianiu pierdół z biurokratami, zresztą: nie jestem taki jak myślisz - jestem dosłowny i słowa dotrzymuję, poza tym: nigdy nie składałem przysięgi wojskowej i ślubnej, co ty na to? Jakiś kontrargument?

 

Łukasz Jasiński 

 

@Jacek_Suchowicz

 

Dziękuję za komentarz 

 

Łukasz Jasiński 

@Somalija

 

Dla ludzi wolnych wciąż bardzo dużo znaczą, a dla niewolników - nic, nomen omen: dlaczego mam dużo czytań i polubień? Otóż to: z niewolnikami walczę literą prawa - inaczej mnie zjedzą, dodam: dlaczego są jeszcze ludzie, którzy uwielbiają patriotyczne muzyki? Wiesz, Agnieszko, nie mam papieru toaletowego i nie miałem czym wytrzeć pupy i co zrobiłem? Użyłem stuzłotowego banknotu - ostatniego i spuściłem do kibla, a jutro pojadę na Plac Szembeka do pani Uli i wezmę coś na zeszyt, a w przyszłym tygodniu oddam jej pieniądze, tak: również w przyszłym tygodniu mama wróci z Wielkiej Brytanii i będzie mi pomagała w załatwianiu pierdół z biurokratami, zresztą: nie jestem taki jak myślisz - jestem dosłowny i słowa dotrzymuję, poza tym: nigdy nie składałem przysięgi wojskowej i ślubnej, co ty na to? Jakiś kontrargument?

 

Łukasz Jasiński 

 

@Jacek_Suchowicz

 

Dziękuję za komentarz 

 

Łukasz Jasiński 

@Somalija

 

Dla ludzi wolnych wciąż bardzo dużo znaczą, a dla niewolników - nic, nomen omen: dlaczego mam dużo czytań i polubień? Otóż to: z niewolnikami walczę literą prawa - inaczej mnie zjedzą, dodam: dlaczego są jeszcze ludzie, którzy uwielbiają patriotyczne muzyki? Wiesz, Agnieszko, nie mam papieru toaletowego i nie miałem czym wytrzeć pupy i co zrobiłem? Użyłem stuzłotowego banknotu - ostatniego i spuściłem do kibla, a jutro pojadę na Plac Szembeka do pani Uli i wezmę coś na zeszyt, a w przeszłym tygodniu oddam jej pieniądze, tak: również w przyszłym tygodniu mama wróci z Wielkiej Brytanii i będzie mi pomagała w załatwianiu pierdół z biurokratami, zresztą: nie jestem taki jak myślisz - jestem dosłowny i słowa dotrzymuję, poza tym: nigdy nie składałem przysięgi wojskowej i ślubnej, co ty na to? Jakiś kontrargument?

 

Łukasz Jasiński 

 

@Jacek_Suchowicz

 

Dziękuję za komentarz 

 

Łukasz Jasiński 

@Somalija

 

Dla ludzi wolnych wciąż bardzo dużo znaczą, a dla niewolników - nic, nomen omen: dlaczego mam dużo czytań i polubień? Otóż to: z niewolnikami walczę literą prawa - inaczej mnie zjedzą, dodam: dlaczego są jeszcze ludzie, którzy uwielbiają patriotyczne muzyki? Wiesz, Agnieszko, nie mam papieru toaletowego i nie miałem czym wytrzeć pupy i co zrobiłem? Użyłem stuzłotowego banknotu - ostatniego i spuściłem do kibla, a jutro pojadę na Plac Szembeka do pani Uli i wezmę coś na zeszyt, a w przeszłym tygodniu oddam jej pieniądze, tak: również w przyszłym tygodniu mama wróci z Wielkiej Brytanii i będzie mi pomagała w załatwianiu pierdół z biurokratami, zresztą: nie jestem taki jak myślisz - jestem dosłowny i słowa dotrzymuję, poza tym: nigdy nie składałem przysięgi wojskowej i ślubnej, co ty na to? Jakiś kontrargument?

 

Łukasz Jasiński 

@Jacek_Suchowicz

 

Dziękuję za komentarz 

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...