Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Tutaj można napisać, że wszystko jest względne, ponieważ to zależy np. od gustu odpoczywającej osoby, od tego jaki rodzaj muzyki metalowej będzie słuchany, z jakiego okresu historycznego, z jakiego nurtu, etc. Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Mało tego, można na nie odpowiedzieć frazą: to skomplikowane.   Jeśli o mnie chodzi, nie potrafię odpoczywać słuchając Slayera, ale np. słuchając Megadeth już tak, a oba zespoły to thrash metal.   Nie potrafię odpoczywać słuchając płyt Ram It Down, czy Painkiller, zespołu Judas Priest, ale już w zupełności potrafię się zrelaksować przy krążkach Screaming for Vengeance, albo Killing Machine, wspomnianego zespołu, a przecież to właśnie Judas Priest jest reprezentantem najbardziej klasycznego heavy metalu.   Takich przykładów jest całe mnóstwo, ponieważ tak naprawdę metal metalowi nierówny, aczkolwiek pod względem wirtuozerii, czy samej złożoności, do muzyki klasycznej bardzo mu daleko.
    • @Agnieszka Charzyńska Cóż, bez wątpienia człowiek jest nader kruchym stworzeniem, a w skali wszechświata ledwo pylkiem. Zgrabny, rytmiczny wiersz, ale zgrzytnął mi jeden wers, o który się potknęłam:  Płomieniom - oraz samolotom. To oraz trzeba bybyło zamienić, zeby rytm utrzymać... może na "i", albo na "czy". Oczywiście to tylko propozycja... Pozdrawiam :)
    • @Wędrowiec.1984 Mnóstwo młodych osób mówi, że lubi metal. Ale czy przy nim można odpocząć po dniu pełnym problemów?    Pozdrawiam @Hiala A czy nowe ma współczesny czar (czar rozumiany inaczej)   Pozdrawiam
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Pięknie ujęte :)  Pozdrowienia! Bardzo mi miło

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        @Stary_Kredens Marzyć trzeba.. :) pozdrawiam również! @Hiala
    • Jakaż piękna jest ta noc  Bez trosk i zwątpień  Taka pewna jak to  Że księżyc znowu wstanie    Jakaż ona rzeczywista  A jej czerń  Jeszcze większą czernią błyska  Choć przebija ją sierp    Noc w noc  Owija świerszcze nocny koc  Tylko nad stawem  Żaby wciąż kumkają     
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...