Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Młodzi nie mają weny i tracą orientację nie tylko w terenie (GPS), to się przenosi na całe życie poprzez zanik intuicji, a bez niej dobrego wiersza się nie napisze.

 

Ale nie dlatego, że maszyny są lepsze tylko ludzie gorsi.

A jak będzie to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        @poezja.tanczy :) dziękuję pięknie      @Leszczym :) podziękowania         
    • Nie ma różnicy między śmiercią zwierząt i człowieka, śmierć to śmierć. Śmierć przywraca w nas to, czym byliśmy przed życiem. Mianowicie błotem. Życie jest ekskursją pomiędzy przed i po. To właśnie życie jest czymś wyjątkowym, u każdego czymś innym, a to jakie jest mamy w ręku. Możemy, czasem musimy... A czasem tylko patrzymy z boku, jak przemija. To w tym krótkim czasie możemy spowodować, że narodzi się miłość. Kiedy umierał mój szczurek byłem z nim. Takie małe zwierzątko, mózg wielkości paznokcia, ale czułem jego wdzięczność. Taka niepozorna istota i takie wielkie uczucie. Wszyscy jesteśmy gośćmi na scenie życia, a sprężyna jego zegara została tylko jeden raz naciągnięta. Starajmy się, żeby pozostało po nas choć trochę więcej niż to, czym byliśmy przed tem...
    • @Amber Tak, tak witaj w Klubie (by the way gigantyczny film) ;))) O odwadze skądinąd :)
    • @Leszczym Witamy w klubie prawdziwych tchórzy, najpopularniejszy z klubów. Dobry tekst :))
    • @error_erros Świetny tytuł. Zainspirowałeś, na Twój wiersz odpowiem wierszem. Masz literówkę w bezdomnym kundlu. Pozdrawiam serdecznie.     Chłód na ulicy, nawet gdy zechcesz, to nie otuli tak jak ramiona. I nie wyżywaj się na dżdżownicach one w szamana snach są topione. A błądząc w myślach rzecz nader miła, lekko bezchmurnie ulecą w górę. Przepłoszą nawet najtęższą burzę ogniem podpalą ci papierosa. Bo płaszcz twój w stylu angielskiej mody pomysł samego Sherlocka Holmesa i z wiernym kundlem u jej trzewika ona już bywa na twoim tropie.  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...