Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

kto najgorszy?


Ona_Kot

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nie. ja siebie nie uwarzam za poete. zreszta nawet jak bym uwarzał i tak bym nie podał siebie.

tera

co z tymi nickami? co z lustracją? Czy ktoś się wycofuje?

nie wycofuje sie. mam podać te niki? oczywiscie ze to zrobie... tylko musze spojrzec na któryś dział poezji bo tych kiepskich to nie kojarze.

tera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

robert x, natasza, awrilka p, amandalea, maciejka pomorska, aleksandra anna, MOD i MOD2 - nie wklejaja wierszy, ale jeśli piszą to na pewno kiepskie. wiecej osób nie kojarze, a przeglądać profili mi sie nie chce. pamietam ze wybitnie nieudany był executor i dzialkis, ale juz ich chyba nie ma.

tera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az tak zle... no mi sie wydaje ze az tak zle nie jest... a pamieta uzytkownik tera;] swoj komentarz, ze wolal moje wiersze jakoe awrilka?? ja tez wolalam... no ale co zrobic... chociaz uwazam ze to rzucanie nickami to nie byl tkai do konca super pomysl... mi sie jakos dziwnie zrobilo
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Podawnie osób z forum faktyczne jest nietaktem, nikt chyba niechciał by zobaczyć tu swojego nica, a to czy wiersz lub proza sa dobre czy nie to zalezy od indywidualnego gustu.

Ja stawiam na siebie ;)

pozdrawiam

ps

Przedchwilą zerknąłem na wiersze Awrilki p i stwierdziłem, że sa niezłe (może nie jestem super ekspertem, ale kieruje się swoim gustem), w kazym razie napewno nie zasługują na miano najgorszych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Podawnie osób z forum faktyczne jest nietaktem, nikt chyba niechciał by zobaczyć tu swojego nica, a to czy wiersz lub proza sa dobre czy nie to zalezy od indywidualnego gustu.

Ja stawiam na siebie ;)

pozdrawiam

ps

Przedchwilą zerknąłem na wiersze Awrilki p i stwierdziłem, że sa niezłe (może nie jestem super ekspertem, ale kieruje się swoim gustem), w kazym razie napewno nie zasługują na miano najgorszych.

gdybym dalej czytał wiersze tych ludzi którzy już zaprezentowali jakiegos gniota i spamiętał nicki, lista byłaby porównywalna do zarejstrowanych tu użytkowników. ale to istotnie kwestia gustu a ja i tak bardzo wybredny jestem.

pozdrawiam i prosze sie nei przejmować moim zdaniem i pisac dalej.
tera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Kasprowiczem rzeczywiście trudna sprawa. Mnie z kolei mniej przekonuje jego okres franciszkański, może dlatego że przemieszanie z poplątaniem, a i okres buntowniczy jakoś niespecjalnie porywa... Ale warto docenić, że zawdzięczamy mu sporo trafnych tłumaczeń. Do mojej ograniczonej mózgoczaszki nigdy nie dotarło co w kanonie robi taka na przykład Zofia Nałkowska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno. nietakt mógłbym popełnic gdybym sie smiał z wierszy kogos kto ma wodogłowie. czy nietaktem jest że szczerze pisze czyje wiersza są dla mnie kiepskie i negatywnie wyróżniaja sie na forum - w moich oczach rzecz jasna. dlaczego mam to zachować dla siebie? pisać o kims dobrze jest ok, ale kiedy juz mamy coś zarzucic to sie nietaktem nazywa??

natomiast głupkowatym żartem jest "stawiam na siebie" - bo ani to szczere (a jesli nawet to powodzenia w dalszym pisaniu) ani śmieszne. naprawde Pan tak myśli czy moze to taka ciagłość dyskusji, takie potulne pokazywanie sie innym, zwyczajne TWA.

tera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...