Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

marsz


sam_i_swoi

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Nie mogłam sobie odmówić oglądania na bieżąco marszu... był intelektualnie wysokiego lotu

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

, hasła skandowane, jak z podkarpackiej podstawówki... rozgrzewał mnie, jak piwo z imbirem, czułam się szczęśliwa, że mam troszkę rozumu... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija A ja byłem przerażony perfidią i oczywistym zakłamaniem, a najbardziej tym, że są tacy, którzy w to wierzą. Z czymś takim nie da się naprawdę nic zrobić. Tu nawet młot pneumatyczny nie pomoże w rozbijaniu betonu. Ja trochę żałuję, że nie wysłuchałem wszystkiego, ale byłem też zajęty innymi sprawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tectosmith A ja poświęciłam szkolenie, puściłam sobie na telefonie a sama zajęłam najlepsze miejsce przed telewizorem...  Było co oglądać, orgazm się rozchodził od jednego do drugiego, zmieniła się ich optyka i okazało się że jest są setki tysięcy...

 

 

 

Edytowane przez Somalija (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi pis, po, jedno zło

 

przecież to jedna banda jest, podzielona na dwie mafie dla ciemnogrodu, żeby miał czym zająć ręce oraz głowę i nie wyszedł na barykady

 

ja słucham macieja maciaka (zachęcam) musisz to wiedzieć, i głosowałabym za DiP, ale nie dostali się na listy ogólnopolskie, więc wcale nie poszłam na wybory, NIE GŁOSUJĘ ZA MNIEJSZYM ZŁEM !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...