obywatel Opublikowano 12 Grudnia 2023 Zgłoś Opublikowano 12 Grudnia 2023 na łysej skórze czarodziej mieszka chciałby na miotle ten wasz koleżka atrament biały sympatią wzmocniony i czyste strony to jego walory choć tatuaży nie lubi wcale to sobie sprawi jeden na stałe albo piórko przypnie do głowy będzie znaczyło że jest gotowy latać z piórem będzie bez miotły wymiecie niesnaski bzdurne androny i choć pisać w ogóle nie umie to pisać będzie w całym bez piórze bo taki to jest już z niego uparciuch mały i nie poeta i nie doskonały 3
Jacek_Suchowicz Opublikowano 12 Grudnia 2023 Zgłoś Opublikowano 12 Grudnia 2023 czy to czarodziej czy czarodziejka niby to drobiazg różnica wielka one czarują z wielką ochotą czynią to za dnia i czynią nocą nagle się łapiesz że masz już dosyć chcesz aby szybko już sobie poszły a piórko owszem nie jest to głupie niech jak najszybciej umieszczą w .... na głowie :) 2
tetu Opublikowano 13 Grudnia 2023 Zgłoś Opublikowano 13 Grudnia 2023 Zabawa słowem, humor i dystans do siebie. Fajne.
obywatel Opublikowano 13 Grudnia 2023 Autor Zgłoś Opublikowano 13 Grudnia 2023 @Jacek_Suchowicz Twój ripost jak comes się jawi eksplikacja... do głowy sam cymes a oni wciąż piórkiem władają i chyba nas razem z tym piórkiem tam mają :))))) @tetu Dziękuję za miły komentarz i serce :))) (jak widzę idziemy łeb w łeb z Jackiem :))))
Tectosmith Opublikowano 14 Grudnia 2023 Zgłoś Opublikowano 14 Grudnia 2023 @sam_i_swoi Całkiem fajny wierszyk. Miło się czytało. Pozdrawiam.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się