Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • W życiu ważna jest draka, a zwłaszcza w światku natury artystycznej lub obyczajowej. Pilnuj się tylko mój bracie lub siostro, aby draka nie okazała się zbyt drakońska – między innymi w skutkach. Co tłumaczę ci ja - domorosły adept na któregoś z pomniejszych mistrzów zakonu Drakonów.   Warszawa – Stegny, 30.09.2024r.  
    • A mi jest nudno    Łukasz Jasiński 
    • Czytam tak:   Nie znalazłem tego - czego szukałem, zadowolony czymkolwiek,   wszystkie sygnały chowałem do kieszeni, a po czasie zaglądałem - oślepiony -   zamykałem nadzieję i myślałem - zgasną  przepełnione kieszenie i drogie plecaki,   nie widzę już sygnałów: po prostu żyję w blasku śmierci...   To moja skromna interpretacja...   Łukasz Jasiński 
    • @andrew   A ja nie pozdrawiam, tylko: obserwuję - jakie syfy intelektualne awansowały na dyrektorów:   - Muzeum Drugiej Wojny Światowej w Gdańsku, - Muzeum Historii Polskiej w Warszawie, - Muzeum w Wilanowie - w Warszawie, - Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie    i wiele, wiele i wiele innych w całej Polsce, otóż to: w polskich placówkach nie będą już uczyć Historii Polskiej, tylko: historii Niemców, Ukraińców i żydów - za pana podatki, oczywiście: te wszystkie instytucje już skreśliłem, jeszcze nie skreśliłem Grobu Nieznanego Żołnierza - Pałacu Saskiego, a najprawdopodobniej skreślę - kiedy już będzie gotowy - zrobią tam hop na wysokie stanowiska - pasożyci, cóż, taka była wolna wola Świętego Narodu Polskiego - moja noga nigdy tam nie wejdzie, pozostanę tutaj - tutaj też jest Historia, Nauka i Kultura, patrz: "Filmoteka Kultury Narodowej".   Łukasz Jasiński   
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...