Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Najgorsze


Rekomendowane odpowiedzi

@violetta Ze mną na ten temat Szanowna Violetto nie pogadasz albowiem nie bardzo chcę się tym interesować. Gdzieś jakieś religijne frazy przewijają u mnie się czasem, ale w tej materii raczej unikam dyskusji, bo po co?

@Rafael Marius Wydaje mi się że jest. Wrażliwość jest również cechą, nad którą się pracuje. A wiersze mają na nią wpływ całkiem spory zwłaszcza gdy się przed nimi otworzysz i zagłębisz w swojej twórczości co ma szereg pozytywów i negatywów, bo ten świat do delikatnych raczej nie należy i należeć nie będzie ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Póki co nic na to nie wskazuje, lecz ja wierzę niezłomnie iż kiedyś się to zmieni.

Tylko nie mam pojęcia kiedy.

 

 

Ja już wyrosłem z bitew na śnieżki i cytaty, choć kiedyś fascynowało mnie jedno i drugie i niezły w tym byłem. Rzucałem celnie i skutecznie.

 

 

 

Edytowane przez Rafael Marius (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Obecnie stronię od kurzawy pól bitewnych i wybuchów rywalizacji.

Cenię święty spokój z lekkim powiewem ciepłej i przyjaznej atmosfery.

 

 

Jestem tak zaskoczony, aż zaniemówiłem.

 

Muszę się zastanowić, zaznaczając jednocześnie iż Biblię regularnie studiuję od 44 lat w językach oryginalnych. Hebrajskiego uczę się od dziecka, a z greckim to już słabiej.

A na różnych forach biblijnych dyskutowałem przez kilkanaście lat, kiedyś to było moje hobby numer jeden.

Ostatnio się tym nie zajmuję. Przerzuciłem się na poezję, spokojniejsza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Mnie interesuje to co wewnątrz.

 

Zewnętrzne bodźce przesiane przez filtr postrzegania i wartościowania pozostają adekwatne do stanu duszy.

U mnie przynajmniej tak jest, już od wielu lat. To taka super moc introwertyków, gdy odkryta i używana pozwala uniezależnić się od tego co za oknem, jakkolwiek to rozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...