Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

@Somalija prawie codziennie przychodzi do mojego kibelka hydrauliczna inspekcja czy coś nie cieknie i czy rury trzymają pion, nie mam czasu nawet na w...e, zaczynam się już nie wyrabiać, bo zdążam dosłownie w ostatniej chwili, jeszcze trochę a zastaną mnie na nim w trakcie posiedzenia...

Edytowane przez Arsis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arsis Hahaha

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

, zaoferowałbym swoją łazienkę, ale u mnie jak w Rzymie.... , syn jak był malusi wszędzie był ze mną, z toalety lub z pół otwartego prysznica patrzyłam, co robi. Potem jak zaczął jeździć po domu samochodzikiem na nożny napęd taranował drzwi do łazienki lub walił pieśniami z krzykiem, bo nie lubił jak znikałam, więc drzwi zostawiałam otwarte... Teraz, gdy ja chcę skorzystać, to wszyscy nagle mają sprawę w łazience, córka szuka zmywacza do paznokci, a syn właśnie postanawia zrobić doświadczenie chemiczne z wodą, papierem toaletowym i mydłem . Wczoraj zamówiłam pizzę i poszłam skorzystać z toalety, oczywiście córka była zdziwiona, że jest zamknięte, ale nie chciałam, żeby dostawca mnie zastał, bo oni otwierają drzwi od łazienki i lecą do wejścia z krzykiem ,, Pizza!!!" a łazienkę mamy na wprost dzwi do domu, są jeszcze jedne drzwi od przedpokoju, ale one też w takim przypadku są otwarte na oścież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...