Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Ciało


kwintesencja

Rekomendowane odpowiedzi

@kwintesencja Ponownie ruszyła człowiecza Machina :-)  Bardzo mi się podoba Twoje spojrzenie na tą naszą cielesność. Obecny wiersz przypomina mi Twój "Kres" i z przyjemnością odświeżyłem sobie pamięć.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

To mnie bardzo zastanawia.

Tak sobie właśnie pomyślałem przed chwilą, że można by widzieć ten opis jako opętanie. Ciekawe. Podoba mi się Twój wiersz.

Pozdrawiam ciepło :-) (U mnie ciepło dzisiaj faktycznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Myślę, że mogą być ładne, ale nie muszą, to już kwestia upodobania. Na pewno osobiście jestem zdania, że już lepiej, żeby były ładne niż żadne ;)


 

Owszem, jak najbardziej zamierzona. Różne miałam etapy, był i taki, gdzie preferowałam zapis bardziej konsekwentny, upodobania mogą być rozbieżne w zależności od autora, ja osobiście nie mam nic przeciwko zarówno jednej, jak i drugiej „szkole”.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Też się nie zgadzam z takim podejściem, wydaje mi się, że wiersz (i oczywiście inne twórcze wytwory) mogą podlegać bardzo wielu kategoriom, może być ładny, ale cóż, co człowiek, to opinia. Przynajmniej jest ciekawie!

@poranki@Natuskaa dziękuję Wam za serduszka i za czytanie, pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...