Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

staszeko

Rekomendowane odpowiedzi

@poranki

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Oczywiście masz rację — tekst powiela stereotypy, ale właśnie dlatego może bardziej przypadać do gustu. Prawdziwe przypadki są do siebie podobne jak krople wody.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Dziękuję za ciekawy komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iwonaroma

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Dobre pytanie; nikt mnie o to jeszcze nie pytał.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Dopóki zamieszczam w warsztacie, mogę dokonywać wielu poprawek i bezrobocie mi nie grozi. A tak na serio: nie jestem nigdy zadowolony z końcowego rezultatu, co nie znaczy, że nie usuwam zauważonych usterek, ale jeśli wykryję jeden choćby błąd, to czytelnik może ich dostrzec więcej.

 

Tutaj publikują fachowcy: osoby z wykształceniem humanistycznym, piszące zawodowo, nauczyciele, a ja nie mam żadnego przygotowania, nie znam zasad pisania, ufam jedynie instynktowi, a w takiej sytuacji, należy być otwartym na wszelkiego rodzaju sugestie. 

 

Dziękuję za przeczytanie i pytanie: jedyne w swoim rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Przypomina mi się dialog z filmu Manhattan.

Diane Keaton: Miałam orgazm, ale mój psychoanalityk powiedział, że był zupełnie do niczego.

Woody Allen: Najgorszy z moich był w sam raz.

Pozdrawiam

Edytowane przez Klip (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

To tak zwane drabble, czyli trzeba treść wyrazić w stu słowach dokładnie. Nie wiem czy liczba słów ma jakieś znaczenie, ale ten limit może być dobry dla osób, które nie mają wiele wolnego czasu poza obowiązkami.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Niedługo będziemy tak zabiegani, że pisanie i czytanie będzie domeną sztucznej inetligencji.

How artificial intelligence will impact customer service: 5 Benefits AI has  to offer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Czasów nie zmienimy, lecz powinnaś znaleźć radość w każdej chwili, bo życie to cud, który ma miejsce tylko raz. Dzień coraz dłuższy, słońce przygrzewa coraz mocniej; napisz wiersz, jak zamierzasz spędzić wakacje — przeczytam z chęcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@staszeko ach, piszę co mi serce podpowiada. Teraz o wakacjach nie myślę, bo to za wcześnie :)  Teraz napawam się wiosennym słońcem i pięknem kwitnącej przyrody. 

W zakresie wakacji to myślę wyłącznie w kontekście zadbania o kondycję ciała w znaczeniu szerokim

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Mam opór przed takim postawieniem sprawy. Ma płakać, że on sobie źłe o niej pomyśli?!

 

Taki jest kontekst kulturowy zbudowany przez mężczyzn (cnota, dziewictwo), ale jak się to ma do zwykłych potrzeb i równouprawnienia? Łatwa ona a on jaki? On ją bierze, a ona daje? On ma orgazm a ona przeprasza (że go ma?) 

Nie stereotyp mnie dotknął, budował się przez wieki. Ale może starczy? 

 

Pozdrawiam, bb

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beta_b

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Nie sądzę, żeby taki stereotyp wciąż miał miejsce; przynajmniej nic takiego nie zauważyłem w swoim szarym życiu, ale w pisaniu idzie przecież o ciekawe zestawienie, nie o prawdę.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...