Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

@Tectosmith jak to możliwe? Przecież potrafisz pisać. Pustka, to nicość, brak, coś czego nie ma. Skoro umysł Twój zawiera myśli, słowa ubiera w zdania i przelewasz je na strofy, to nie możesz być trupem. 

Może przesadziłam z wierszem, sama nie jestem lepsza. Poczułam się oszukana, i tak to wyszło. Czy dobrze, czy źle nie wiem? Z całą pewnością spontanicznie. Jeszcze raz dziękuję Tobie za uwagę.

Serducha Tobie nie dam, bo nie jesteś martwy i nawet masz miłą aparycję. 

 

Edytowane przez A-typowa-b (wyświetl historię edycji)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Ha ha ha ha :-) Dziękuję :-) Lubie się uśmiechnąć czasem :-)

Faktycznie, czasami potrafię coś napisać. Ale nie na co dzień. Kiedyś dorosnę do czegoś więcej, ale na razie musi być jak jest. Dziękuję, przepraszam i pozdrawiam :-)

Opublikowano

@Czarek Płatak  spokojnie, to takie przemyślenia. Wyłuszczone po fakcie.

Nie przez informacje, że można inaczej.

Ta myśl, rozkwitła podczas pisania tegoż wierszyka :). 

Nie zmienia to faktu, że chętnie wzbogaciłabym wiedzę o ten i owy rodzaj ścierania.

Z całą pewnością pomogłoby mi to w unikach.

Ale miło, że posiadasz taką wrażliwość na drugiego.  

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Leszczym  powiem tak: spotyka się trzech znajomych- jeden mówi, o deszcz pada, drugi- e co ty gadasz, jest wilgotno ale słońce świeci, ty- jak jest? Trzeba sprawdzić samemu
    • @obywatel Adwokaci to nie tylko obrońcy, bo oskarżyciele również. Jakoś trudno mi się odnieść do Twojego wpisu. Ciężar dowodu to pojęcie prawnicze, a ja niedawno odkryłem jakby mniej prawnicze znaczenie tych słów. Że to nie tylko rozkład dowodu ale istotnie również ciężar czyli waga po prostu, coś co ciąży generalnie. Wydaje mi się, że w tym zakresie zwrot prawniczy oddaje nieco istotę i złożoność kwestii. Innymi słowy zastanów się 4 razy zanim będziesz chciał coś udowodnić :)) @Migrena Prawdę i kłamstwo chyba faktycznie dopiszę do tego tekstu, bo to jakby kluczowe... :) @Alicja_Wysocka Innymi słowy chyba dobrze dowieść akurat w tym przypadku napisałem :) Że co, że wysyłam Cię do kąta? :) Pzdr. M 
    • @obywatel chodzi o zamysł gwiazdozbiorów. Gwiazdy sa tak daleko od siebie , a i tak twożą swego rodzaju jeedność, grupe
    • Fajnie poprowadzona personifikacja gwiazd, bo uważam, że też reprezentują życie. Jednak czy gwiazdy się wzajemnie nie odpychają? Wbrew prawu grawitacyjnemu, czyżby światło, foton miał właściwości antygrawitacyjne?
    • @Migrena dziękuję Ci za komentarz.  Świetna interpretacja.  Pozdrawiam majowo :)  @Starzec  dziękuję  bardzo ;) Pisząc  ten wiersz chciałam przedstawić to jako kolejne etapy. Cieszę się, że się podoba.  Pozdrawiam serdecznie. @Berenika97  Bardzo trafnie i pięknie odczytałaś moje słowa.  Chciałam to przedstawić w trzech fazach  * krzyk, * cisza po nim , * rozczarowanie .   " Leczenie " obejmuje jedynie rozczarowanie . To ono gra tu główną rolę.  Jeśli je oslodzisz nadzieją to z czasem przechodzi.  Pozdrawiam ciepło.  @CharismafilosU mnie kawa bez cukru jak najbardziej.  Herbaty gorzkiej nie lubię. Życie jednak od czasu do czasu nam ją sewuje.      Pozdrawiam ciepło. 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...