Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jointy


Leszczym

Rekomendowane odpowiedzi

 

A może kiedyś stąd odlecę, a najbardziej i najchętniej z jointem w dłoni, oczywiście o ile mnie wcześniej jakiś pan władza nie przyskrzyni i siłą nie poskromi, broniąc zresztą czegoś bardzo kontrowersyjnego. Dzisiaj jednak jeszcze lecieć mi się nie chce i stąd usiadłem nad kolejnym krypto wierszem. Ponadto nie mogę odżałować, że nie wylądowałem na plantacji truskawek przy ponętnym polu z mnóstwem bitej śmietany, a z nieba niestety nie pada w ilościach hurtowych słodki cukier.

 

 

Warszawa – Stegny, 19.12.2022r.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bazyl_prost Zgoda, ale w tym tekście jest o czymś trochę innym. Tu nie chodzi o prozę życia i właściwe odżywianie, a bardziej o tak zwanym maniu smaka na coś. O takiej jakiejś chęci dotyczącej raczej przyjemności. O tęsknocie za czymś co smaczniutkie, przyjemne, o czymś co rozpala zmysły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bazyl_prost Nie rozumiem Twojego komentarza :// Serio nie rozumiem :// O jaki i czyj płacz Ci się rozchodzi ? Czyje życie nie jest "dobre"? A może masz żal, że śmiałem wspomnieć o jointach? No nie kumam. 

@bazyl_prost inna sprawa że może piosenka niezbyt pasuje, nie rozumiem jej tekstu, ale zwyczajnie znam 1 płytę Manu Chao i to jest kawałek świetnej muzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ponadto nie mogę odżałować, że nie wylądowałem na plantacji truskawek przy ponętnym polu z mnóstwem bitej śmietany, a z nieba niestety nie pada w ilościach hurtowych słodki cukier."

 

oj tak...choć wolałabym pole Rafaello

:)

pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...