Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

lakmusowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @MIROSŁAW C.   Jeśli chodzi o Marsz Niepodległości, to: popieram, mimo, iż wielu uczestników nie wie o tym - Ruch Narodowy ma pochodzenie masońskie i zastał założony przez emigrantów z Powstania Styczniowego w Szwajcarii jako Dom Polski - twórcą wyżej wymienionego ruchu był Jan Ludwik Popławski, a nie: Roman Dmowski, podobnie jest z przedwojennym Herbem Polski - pierwsza wersja Orła Białego to kpina z odzyskanej niepodległości przez czarną mafię - kościół, otóż to: Orzeł Biały został stylizowany na kurę domową z koroną i krzyżem, dopiero druga wersja Herbu Polski jest prawidłowa - Orzeł jest męski i ma koronę bez krzyża i ma masońskie gwiazdy na skrzydłach, wyliczanka...   Dzieła polskich wolnomularzy:   - reformy Familii, - Szkoła Rycerska, - Hymn do Świętej Miłości Ojczyzny, - Komisja Edukacji Narodowej, - Konstytucja Trzeciego Maja, - Świątynia Opatrzności Bożej, - Insurekcja Kościuszkowska, - Legiony Polskie, - Mazurek Dąbrowskiego, - Epopeja napoleońska, - Księstwo Warszawskie, - Królestwo Polskie, - Powstanie Listopadowe, - Powstanie Styczniowe, - Walka o niepodległość  - Powstanie Drugiej Rzeczpospolitej Polskiej,   osobiście: nic nie zmieniałbym w Herbie Polskim, a nogi i masońskie gwiazdy pomalowałbym na złoto, może jeszcze Rozetę dodałbym na Flagę Polski - w prawym górnym rogu na czerwono.   Łukasz Jasiński 
    • @Duch7millenium to jakiś mocny sen? Regeneracja jest potrzebna:) zastanawiam się nad studiami podyplomowymi z excela, chociaż boję się, że utknę w tych tabelach:) mam wlasciciela, który lubi ładny towar na półkach, nie obchodzi go jakiś marketing, lubi tylko coś mieć, ma hajsu jak lodu, inwestycję na którą wydał 15 mln, nie chce już realizować, ma inne wizje:) odwiedza nas na jesieni, mamy teraz oceny swoich pracy, gdy jest dobra, to dostaje się podwyżki:) 
    • @violetta owszem ładny lecz ja dzisiaj zbudziłem się z matrixa ;)
    • Słońce umarło Wraz z twoim odejściem   I nic już nie cieszy Ani nie bawi tak jak dawniej   Bo serce mam rozbite Na drobne kawałki   Moja iskierko nadziei Dlaczego tak szybko zgasłaś?   Tylko noc, noc, noc Ciemność i mrok przed moimi oczami   (Z kostuchą nie wygrał jeszcze nikt!)
    • @Duch7millenium piękny dzionek :) 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...