Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

W zamyśle mam Ciebie


Rekomendowane odpowiedzi

@A-typowa-b tak, teraz inaczej brzmi ten wiersz... ale o miłości nie będę nic pisał, bo mam trochę wypaczone postrzeganie tego klimatu, a może na swój mój prywatny sposób dojrzałe inaczej... Ty zaproponowałaś sen z lekkim klimatem cierpienia (może bardziej lekko bolesnej tęsknoty). Twoje tu i teraz, ale miłość ma wiele kolorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Igor Osterberg aliceD jak ładnie ,rozłożyłeś na czynniki pierwsze to co napisałam. Zdaje sobie sprawę, że mocniejsze doznania bywają bardziej atrakcyjne i wzbudzają większe zainteresowanie. Jak dajmy na to, naga kobieta. 

Tak czy owak ,miło że doceniłeś to mrówcze pisanie:).

@Stanisław tobie również.

Edytowane przez A-typowa-b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A-typowa-b a to już pewnie każdy facet ma inaczej... można powiedzieć, w bardzo dużym uogólnieniu, że bardzo duża część chce od kobiety, aby była matką i dziwką zarazem ;) a i tak większość wybiera kury domowe i je hoduje, a one strasznie gdaczą - całkiem bez sensu, nawet jak może sa jakieś argumenty, ja tego nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Igor Osterberg aliceD ach mężczyźni, bez was źle a z wami jeszcze lepiej ;)i nadążyć tu za wami.   Pozdrawiam.

@Gosława miło że do mnie wpadłaś, lubię kiedy mnie odwiedzasz. Pozdrawiam ciepło.

@Wędrowiec.1984 zauroczyłam się  twoimi wierszami, wiesz?

Miło mi, że taki romantyczny wieszcz wpada czasem i do mnie. 

@heks a cosik nie tak z tą częścią wiersza? Choć osobiście podoba mi się ten wers " Pachniesz metaforą".

Wiersz celowany w konkretną osobę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...