Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

tombak


Somalija

Rekomendowane odpowiedzi

@huzarc No dobrze, widzę że nie odpuszczasz, pożyczę Ci rower, tylko żebyś nie się  mazał, bo jeżdżę nawet przy temp. -1, oczywiście krócej i nie tak szybko, bo temperatura jest bardziej odczuwalna, więc jesteśmy umówieni

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

. Dziś było pięknie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija przy takiej teperaturze to opony zimowe konieczne są. I nie lubię zimna, więc intensywnie musiałbym się rozgrzać na takiej przejazdce. I fakt, bywam natrętny, chłopska krew i zawziętość w sercu, haha:) i owszem pięknie było, ale już wszystko wieczorem się zadloniło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@huzarc hahaha

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

, chyba się za bardzo dotleniłam . Dziękuję za niedzielną pogawędkę, do miłego pod wierszem .

 

 

 

@Sylwester_Lasota Widzę, że patrzysz gdzie dziś byłam. Dla Ciebie:

Edytowane przez Somalija (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał_78 To allelopatia dodatnia jedna roślina wpływa na drugą, ale z tym zagospodarowaniem miejsca po orzechu, to było naprawdę niesamowite, bo nie minęły dwa miesiące a spod pnia biło życie. Wiadomo, że jeśli ścinamy drzewo, to korzeń jest środowiskiem dla grzybów, glonów, pierwotniaków, śluzowców, owadów i innych stawonogich zwierząt. Ale jeżyna,  to kilka kilometrów od ogrodu rośnie, dlatego o tym myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...