Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Wszechstronność jest ryzykowna, ale za to jaka zaskakująca.   Dzięki za przybycie. Pozdrawiam :)
    • @Łukasz JasińskiTakże z tej opcji nie korzystam, jak mam pomysł, żeby coś napisać  notuje w telefonie i potem do wierszy gotowych. Pozdrawiam
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Ciekawe, ale nawet gdybym chciała zerknąć, to nie dałeś odnośnika.   Pozdrawiam :) Książki to rozrywka, czasami forma poznania świata/człowieka. Szczęście... raczej zadowolenie zdarza się czasem, przynajmniej mi. Serio? Zazdościsz im/prostaczkom. A kto zabrania odpalić youtuba i nie mieć refleksji? To Twoje życie, możesz je przeżyć tak, jak chcesz. Nie trzeba się czaić w zazdrości i zaglądać komuś przez ramię przy przewracamiu strony kolejnej książki. Nie chcesz nie czytasz.   Dzięki za ciekawy komentarz. Pozdrawiam :)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Czasami warto być bezczelnym, a bywa że po prostu nie można inaczej. Jednak czy sposób w jaki to robisz jest dobry? Jak się po tym czujesz? Rzucanie nazwiskami, które może i powinny być napiętnowana jest trochę niewygodne jak dla mnie. Trochę bym się czuła jak ci hejterzy komentujący pod pierwszym lepszym wpisem o charakterze anty "ten z nagłówka". I może mają rację, a może nie... zależy jak blisko mogą podejść i sprawdzić, a kto z czytających zweryfikuje czy mają rację, czy podeszli? Obraz rozmyty.   Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...