Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Memento vitae


Rekomendowane odpowiedzi

@Karol Szymański Karolu nie uwierzę że literówka aż tak Cię zniechęciła do czytania, specjalnie dla Ciebie poprawiłem, teraz droga semantyczna już wolna.


Miłego piątku.

@Waldemar_Talar_Talar Waldku jak Tobie się podoba, to chyba coś w tym wierszu jest. Twój wyrafinowany gust jak wiesz nie myli.

Pozdrawiam Waldku miłego weekendu.

@Radosław "Zamknijmy uczucie we wspomnieniach, by mieć dokąd wracać nocami." - Lidia Jasińska.

Pozdrawiam Radku, wyobraź Sobie tarczę  strzelniczą, chyba trafiłeś w "10".

@corival Cori, wiesz jak jest z tymi zaplanowanymi wcześniej spotkaniami, rujnuje je przeważnie teraźniejszość.

 

Wszystkiego dobrego, pięknego weekendu Ci życzę.

@valeria Valerio a cóż stoi powiedz na przeszkodzie, zapukaj... ktoś zawsze otworzy. Zaproś ktoś zawsze zapuka.


Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dag Jak zawsze trafnie Dag jakbyś siedziała w moich myślach... rzekłbym poezja kierowana, spersonalizowana, własna w sensie przeżyć.


Pozdrawiam, dziękuje za wizytę.

@Kot Dziękuje za uwagi, daj mi czas je przegryźć, bo to wcale nie takie proste, ustawić nowe szyki. Powiem że wiersz powstał 2.11.2016 r. a więc staruszek, miałem czas mu się przyjrzeć z bliska. Ale z natury nie jestem przywiązany na siłę do słowa, chodzi o to żeby nie zgubić sensu. Zwłaszcza że są tam rzeczy racjonalne i stałe, niezmienne. Muszę się liczyć także z drugą stroną która jest poza moim zasięgiem.

Dziękuje za miłe słowa o wierszu Imienniku.

 

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...