Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kaktus umiera powoli.


Rekomendowane odpowiedzi

@GrumpyElf Tu jest tyle ciekawych, finezyjnych zagrań słownych! Tyle powodów do zazdrości, że nawet nie wiem, o co nam się najbardziej naburmuszyć ;D

A co do puenty - dobrze, że ten wiersz nie pojawił się wczoraj, bo przegrałbym pieniądze u Pana Ropucha ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.zak1 Dziękuję za czytanie, Marku. Te szczęśliwe potrafią pięknie zakwitnąć :) 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Wiesz, to tak jak w "Małym Księciu" : decyzja o oswojeniu niesie w sobie ryzyko łez. Często i tak warto :) 

 

@mmmarian Oby każdy mógł choć raz zakwitnąć. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emwoo Dziękuję, baśniopisarko.

@error_erros Przyjmuję te słowa jako zobowiązanie na przyszłe wiersze, a puenta u Pana Ropucha to liga mi jeszcze bardzo daleka. Dziękuję :)

 

@Radosław Dziękuję za czytanie i miło mi, że karmiłam przez chwilę Twoją wyobraźnię. :)

@Leszczym Bardzo mi miło, że wpadłeś i przeczytałeś. Dziękuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrumpyElf Być może tą siłą która pozwala mu na wzrastanie jest impet natury później tym co pozwala mu trwać i trwać jest najprawdopodobniej odwieczne przełamywanie impasu. Są też kaktusu które zakwitają na różowo-czerwono jak mnie pamięć nie myli, ale to chyba tylko jeden tak ma reszta to już popis kształtu i niedostępności. Można też o nim powiedzieć, że panoszy się i króluje tam gdzie reszta już dawno powiedziała pas. Tyle myśli i ciągle się tworzą to znak, że spotkaliśmy się przy pełnokrwistym wierszu. 

 

Pozdrawiam

Pan Ropuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...