Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Pogodowe reminiscencje


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Franek K

Przypomniałeś mi Grzegorzu taki stary dowcip. Dyrektor do podwładnego - Lubicie Masztalski ciepłe piwo i spocone kobiety? - Nie, panie dyrektorze. - Tak myślałem. Pójdziecie w takim razie na urlop w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Franek K Przyjedź Franku w Góry Sowie, zobaczysz że nie zmieścisz samochodu na parkingu, nie jest z tym grudniem tak źle, zwłaszcza dzisiaj przysypało pół metra minus 16 stopni. Zatem mój wiersz stracił aktualność. A ciepłego piwa nie znoszę.

Trzymaj się zdrowo i z poczuciem humoru, pozdrów Masztalskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.zak1 Kiedy byś nie przyjechał, nie będziesz zawiedziony. Mam wiersz o Sóweczce najmniejszej sowie w Europie, która występuje tylko u nas, takiej na pewno nie masz. Widziałem ją 2.01.21 na wysokiej sośnie i przez to mnie poniosło do wiersza.
 

Miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Waldemar_Talar_Talar Przyszła w nocy w samochodach widać tylko koła, do połowy okien nawiany śnieg, cholera chyba wcześniej od Was spojrzała w mój zeszyt. Mści się wyraźnie Waldku, co mam jej zrobić? Wywołałem licho nieopatrznym słowem, powinienem być zastępcom pani Lempart!


Wszystkiego dobrego Waldku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dag Widzisz Dag, dobrze jest takim wierszem trzasnąć o stół, a przez całą noc i cały dzień mnie przeprasza śniegiem, jak tak dalej pójdzie, muszę ją wychwalić pod niebiosa. Opisów przyrody Daguś raczej mało, taka opowiastka pogodowa uwspółcześniona i zmoralizowana współczesnością. Gdzie Cię tam poniosło dziewczyno,  powodzenia i proszę o uśmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Widać, słychać i czuć:) 

Cię zeźliło Grzegorzu. A to nazwisko, to może nie do końca potrzebne? Wystarczy 

eeeeeeeeeeeeeeeeL rozciągnąć i będzie rytmicznie, a i pogłówkować trzeba będzie;) 

 

Lubię dzieci Sienkiewicza.

Aha i zabieram sobie grafoskładnicę - cudna :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tetu Tetu... raczej Luuuuuuuump. To Tetu składnica grafomanów, jak tutaj u nas, ale wszystkim jak widzisz jest tutaj dobrze, robimy swoje, a nawet więcej. Widzisz walnąłem zimę na matę i dzisiaj nie mogłem wyjść z domu. Czuła dama na przekleństwa, ale pomogło... mam wreszcie śnieg i narciarzy.

 

Baw się dobrze.

@Dag Dag tej bestii to ja trochę bliżej, jak mnie nawiedzi to Ci powiem, uciekniesz do Ameryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...