Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rozweniasz mnie, dzięki


Rekomendowane odpowiedzi

stara szafa chce prezentu pod choinkę
stare meble
stare ściany
ścianom dajcie jesć
one żyją długo
pozbawione energii
oszczędnie i z rozwagą
ja tak nie umiem
dążę do tego
niemożliwe
zwłoki miesożercy cuchną bardziej
niźli roślinki z krwi i kości z chlorofilem w mózgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Spalmy się spalmy spalmy   Spalmy się niech z nas nie zostanie nic śpiewajmy ten moment nie może nam się śnić   spalmy się razem z przyczynami skutkami spalmy się niech z nas już nic nie zostanie   i tańcząc wokoło topiąc się śpiewając: to już jest koniec czasu zostało mało   z topiącymi twarzami ze światem w oddali widzimy w końcu siebie jacy my jesteśmy mali   i dotknijmy po raz ostatni twojej małej ręki bądźmy po raz ostatni przyczyną twojej udręki   spalmy się żegnając Cię z płonącym uśmiechem zegary u stóp naszych stoją kiedy stajemy się płomieniem spalmy się bo nic innego dla nas tu już nie ma czasem trzeba spłonąć w piekle by trafić do nieba
    • @Łukasz Jasiński a ja jestem tylko racjonalistą, a ochronie danych osobowych podlega również imię i nazwisko czyli wszystko co pozwala zidentyfikować osobę fizyczną, a o odpowiedzialności już wspominałem... Również dobrej nocy życzę:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Ładnie napisane, ale może lepiej nie wiedzieć...tak cicho jest w gwieździstą letnią, teraz to już jesienną noc.   Pozdrawiam Adam
    • Trudne czasy nastały, mam nadzieję, z miłość to wszystko pokona:)
    • @Arsis straszydło cię ogarnęło:)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...