Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

KORONAWIRUS - RIFE - pomówmy o tym


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Robi się dramat.

Przypomnę adresy z których można pobrać pliki dźwiękowe.

To te dwa pliki:

 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

  

 

"Wytrzepcie" nimi swoje płuca ;-)

 

Przypomnę co potrzebujecie:

1. Głośniczek mobilny bluetooth , np. JBL GO2 (super się sprawdza);

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

2. telefon;

3. wspomniane dwa pliki.

 

ZAWARTOŚĆ PLIKÓW:

 

PLIK 1

            40 Hz - częstotliwość potwierdzona przez ETDFL

            50 Hz - częstotliwość potwierdzona przez ETDFL

          200 Hz - częstotliwość potwierdzona przez ETDFL

          240 Hz - częstotliwość potwierdzona przez ETDFL

 

            ETDFL to Bioresonance Frequency List for Rife Machines.

 

PLIK 2

         Ten plik zrobiłem  na podstawie artykułu  Abira Chakravorty.

          Zawiera dźwięki o następujących częstotliwościach:

 

           174.989 Hz                  - przez 3 min

           171.160 Hz                  - przez 3 min

           1185.131 Hz                 - przez 3 min

           174   –  176 Hz            - zakres płynnej zmiany częstotliwości w okresie 5 minut

           170   –  172 Hz            - zakres płynnej zmiany częstotliwości w okresie 5 minut

          1180 –  1190 Hz          - zakres płynnej zmiany częstotliwości w okresie 5 minut

 

JAK UŻYWAĆ:

           - wsunąć głośniczek leżąc na materacu pod plecy;

           - przed włożeniem  ustawić głośność głośniczka i telefonu na poziomie
              swojej 
wytrzymałości lub otoczenia :-);

           - w razie potrzeby korekty głośności, można ją wykonać z poziomu telefonu.

 

        

Edytowane przez Polman (wyświetl historię edycji)
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

„Widzimy również ogromny potencjał, jaki ta wiedza ma dla zdrowia na świecie”

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

A to pierwsze na świecie urządzenie wykorzystujące ultradźwięki do walki z koronawirusem!

 

 

Wygląda, że coś drgnęło ;-)

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Tekst dostępny w podanym linku jest tekstem prof. Tomasza Wierzbickiego z MIT.

Został on opublikowany w lutym bieżącego roku.

Profesor przekazał mi informację, że prace w ramach jego projektu bardzo się posunęły do przodu.

Na połowie sierpnia Profesor planuje opublikowanie kolejnego artykułu.

 

Patrząc na to, jak zaawansowany aparat naukowy zaprzągł Pan Profesor do realizacji projektu, mam głęboką wiarę, że sierpień będzie przełomowym w walce ludzkości z pandemią.

 

To artykuł z lutego:

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

 

 

Edytowane przez Polman (wyświetl historię edycji)
Opublikowano

A teraz postaram się coś udowodnić ;-)

 Czy wiesz, dlaczego w czasach koronawirusa należy myć ręce mydłem?

Tu jest wyjaśnienie:

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Natomiast właściwie dobrane częstotliwością i energią oscylacje rozbijają szklankę:

 

 

A teraz dowód:

Mydło niszczy strukturę koronawirusa.

Drgania rezonansowe mają moc, aby rozbić szklankę.

Nawet najbardziej reklamowany płyn do mycia naczyń nie rozbije szklanki.

 

Drgania rezonansowe muszą zniszczyć strukturę koronawirusa!!!

 Co należało dowieść .-)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Jakiś czas temu prof. Tomasz Wierzbicki skierował do nas te słowa:

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

I jest dobra wiadomość.

Publikacja jest gotowa i wkrótce ja poznamy!!!

Chyba wypijemy za nasze zdrowie z Panem Profesorem ;-)

Szykujemy grzańca!!!

Edytowane przez Polman (wyświetl historię edycji)
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)

NAWET KOTY TO WIEDZĄ ;-)

Kocie mruczenie kontra stan zdrowia czworonoga

 

Warto na koniec dodać, że mruczenie u kotów nie zawsze oznacza satysfakcję, odprężenie i zadowolenie. Nie każdy mruczący kot jest zatem szczęśliwy. Jak już wspominaliśmy, nie wystarczy dowiedzieć się, jak nakarmić bądź jak umyć kota, by zapewnić mu pełną opiekę. Nie pomoże też najlepsza waleriana dla kota, by zwierzę było cały czas zadowolone. Mruczenie u kotów oznaczać bowiem może, że czworonóg jest chory lub nawet umierający. Dlatego tak ważne jest, by nauczyć się odczytywać kocie sygnały.

Cierpiący kot może mruczeć, by uspokoić się lub polepszyć swoje samopoczucie. Warto też wiedzieć, że mruczenie wytwarza wibracje, które są dla kota po prostu lecznicze. A więc jest to kolejna zaleta i funkcja mruczenia, o której warto wiedzieć. Częstotliwość mruczenia będzie tu dobrą wskazówką, sugerującą zadowolenie lub chorobę zwierzęcia. Jeżeli jednak nie potrafisz odróżnić głośnego mruczenia od cichego, warto będzie połączyć ze sobą kilka faktów, by poprawnie ocenić stan zdrowia kota. Mruczenie złączone z apatią, brakiem apetytu, ciągłym spaniem albo izolowaniem się kota może oznaczać, że jest on poważnie chory.

Mruczenie u kotów jest nie tylko oznaką zadowolenia, ale i ważnym sygnałem, wskazującym na kłopoty zdrowotne zwierzęcia. Może też jednak pomóc zregenerować się naderwanym ścięgnom lub mięśniom. Mruczenie, co ciekawe, może też przyspieszyć tempo zrastania się niektórych złamań lub jest w stanie złagodzić związany z nimi ból. Oczywiście, nie można zostawiać kotów samych sobie i liczyć na to, że mruczeniem zawalczą ze wszystkimi chorobami! W przypadku mruczenia w nocy związanego z bólem zwierzaka należy niezwłocznie udać się ze swoim kotem do weterynarza.

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

 

Edytowane przez Polman (wyświetl historię edycji)
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Polman

 

Już widać, że klasyczne działania, np. jakaś tam szczepionka, to droga do nikąd.

Ciągła mutacja składowych białek nie daje klasycznym metodom żadnych szans.

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Niezbędne są alternatywne metody.

Przykładowo fizyka i ultradźwięki.

A prof. Tomasz Wierzbicki ma problemy z publikacją wyników swoich najnowszych badań.

W czasach, gdy prognozowanych jest  w tym roku 2 miliony  ofiar covid-19, praca Profesora czeka  na recenzję jakiegoś durnia!

Człowiek sam się zabije!

 

 

Opublikowano (edytowane)

@Polman

 

Od kilku dni pojawiają się informacje dotyczące nowego wariantu wirusa SARS-CoV-2 o nazwie Omikron. Czy jesteśmy w stanie przewidzieć, w jaki sposób będzie mutował? Czy walka z pandemią prowadzona jest w Polsce właściwie? O skuteczności wprowadzanych restrykcji oraz o sposobach leczenia chorych na COVID, Ksenia Maćczak rozmawiała z prof. Piotrem Kuną, kierownikiem II Katedry Chorób Wewnętrznych UM w Łodzi.

 

Radio Nowy Świat

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Jak wyglądają Twoje parametry życiowe po wysłuchaniu? ;-)

 

Edytowane przez Polman (wyświetl historię edycji)
Opublikowano (edytowane)

Zrobili to mając 16 lat uczniowie z Zespołu Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju, na świecie pełnym wybitnych  uczonych i prestiżowych uczelni.

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

I tak w polskich głowach może zrodzić się rozwiązanie problemu plastiku

i covidu!

Świat może być czystszy, piękniejszy, bezpieczniejszy.

Trzeba tego chcieć, zapomnieć w własnym przerośniętym  ego, pokonać wszechwładną pazerność.

Trzeba kochać świat i ludzi.

Tu leży nasz problem, niestety.

 

Może ten film będzie naszym nawróceniem...

 

 

Edytowane przez Polman (wyświetl historię edycji)
Opublikowano (edytowane)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

 

Panie Pyrć!

Kiedyś już wspomniałem Pana.

Pokaż Pan swoje osiągnięcia naukowe w związku z pandemią.

Które nam dały jakaś konkretną korzyść.

A ile kasy kosztowały te Pana osiągnięcia budżet państwa?

To jest wiadomość z 9 marca 2020 roku:

Karty na stół!

Bo dla mnie jest Pan wybitnym fachowcem tylko od mycia rąk.

 

 

Edytowane przez Polman (wyświetl historię edycji)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • wiele mówimy do Boga  i o Nim  najwięcej ci co daleko    a świat  świat byłby  jak piękna kwitnąca łąka  każdy kwiatek listek  cieszy się istnieniem    zajrzyjmy w siebie  częściej słuchajmy    CO BÓG  CHCE POWIEDZIEĆ    wtedy …   Jezu ufam Tobie    6.2026 andrew  Piątek, dzień wspomnienia męki i śmierci Jezusa   
    • @Poet Ka  To wiersz o próbie uchwycienia " rytmu lata".  Jest bardzo zmysłowy.  Pokazujesz nam ten wolny dzień obrazami. Bardzo podoba mi się ta  "rama miniatury". Patrzysz przez "romby miniatury" , czyli siatkę i opisujesz to, co widzisz.  Krótkie wersy budują,przy moim odczycie, zapis małych,  ulotnych chwil. Liczy się tylko tu i teraz.  To te chwile dają szczęście. Mamy to konkretne obrazy : wiśnie, kubek, radio, płochacza kawę, filiżankę.  Zastanowił mnie tu dobór samych wiśni, które są zbierane do kubka. Ja odczytuję to tak, że ich słodko- cierpki smak jest jak ten dzień  - najpierw słodki,  potem, gdy się już skończy zostanie po nim cierpkość. Być może przesadziłam, jednak taki mam tego odbiór.  Cały opis tych " małych chwil" oddziałowuje na zmysły.  Mamy wspomniany wcześniej smak wiśni, dźwięk radia, zapach kawy - to sprawia, że się to czuję. Ostatnie wersy mówią nam o tym, że zwykły, czerwcowy dzień, jego małe chwille mają taką moc, że znów można mieć 20 lat.    Dziękuję za wiersz na piękny czerwcowy dzień.  Pozdrawiam serdecznie🪻  
    • A to Boryny żur, drużyny robota
    • @Poet Ka ... a wokół świat bez cieni   ubrany nie tylko w marzenia   kwitnie ... Pozdrawiam serdecznie Miłego dnia 
    • rytm lata   przy wiśni w czerwcu    w rombie  siatki jak w ramie miniatury   przysiadł  płochacz   do kubka wpadają  drobne ciemne  owoce   kawa już w domu pachnie   filiżanka przy radiu   dobiega rytm muzyki   piszę  szczęśliwa że wolny  dzień    łapię zmysłami  lato i rytm   znów mam dwadzieścia  lat  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...