Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Ja też większości swoich komentarzy po jakimś czasie nie pamiętam, muszę sobie przypominać, jeżeli jest taka konieczność. To jest normalne, jak się dużo komentuje, ale  Twój komentarz jest świeży, no i spodobał mi się podsunięty pomysł, więc może niekoniecznie się nim zajęłam całościowo, ale elementy wykorzystałam. Bardzo dziękuję za miłe słowa do wiersza. Pozdrawiam:))

 

Pod tym wierszem jest wspomniany komentarz.

Opublikowano

Piękny. Każdy Twój wiersz wydaje się być pisany z taką niezwykłą lekkością, będąc jednocześnie dokładnym i dopracowanym. Niesamowite:) Zazdroszczę, że mieszkasz w tak pięknym miejscu. Nic tylko pisać :) pozdrawiam 

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa:) musi coś w tym być, co piszesz, bo jak już mam pomysł,  to niekiedy 10 minut i już napisany. Jak będzie dalej - czas pokaże. Wszystko zależy od weny:))

Pozdrawiam :)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • błyszczą jak neony neorelistyczne planety w galaktyce co jest jak ciasto  z bakaliami krok za krokiem krok cegiełka do cegiełki sekundy budują rok i od sukcesu krok!   Wanad. Bizmut. German.   zaprawę murarską  do tego zamczyska masoni gotowali.... ptysie wkładam do pyszczka i zajadam bakaliami czy kremowa rewolucja i traktory zdobędą wiosnę? w czynie społecznym terraformuję Marsa i do góry jak brzoza rosnę...
    • @MigrenaNo i zaskoczyłeś mnie, bo od Oskara Wilde wszystko się zaczęło. Napisał: Jedynym grzechem jest głupota. :) A ponieważ  głupoty nie ma w Dekalogu - to może być grzechem lekkim. A podobno głupota potrafi fruwać. No i występuje na całym świecie. Nawet nasz Ojciec "przymyka oka na ten grzech". Nie wiedziałam, że ta fraszka wyzwoli taką "rozmowę". Bardzo dziękuję! :)  @wierszykiBardzo dziękuję! Też myślę, że jest taki lekki, aby wywołać uśmiech. Pozdrawiam. :) @MigrenaTeż tak uważam:) "Głupota to wielka moc, która kieruje światem" :) @violettaAleż nie! Tu nie ma złych, grzech to głupota, jak powiedział O.Wilde. A kto się dobierze do nieba, to już od nas nie zależy.  Pozdrawiam. :)
    • @Migrena idealnie, płaszczyk cieniutki i krótki:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        bo czapka owszem z wełny baraniej jest bardzo ciepła lecz drapie panią mogła być z lamy albo alpaka lecz dużo droższa jest taka czapa   podusia gąbka czysty syntetyk zbije się w kamień gniecie niestety z puchu podusia taka najlepsza taka natchnieniem fajnego wiersza   i jeszcze buty lub słońce w oczy świat zaraz przestał być tak uroczy niedogodności to nie tragedia optymizm przyszedł z błękitem nieba :)))      
    • @Konrad KoperBardzo dziękuję! We fraszkach czasami lubię porymować. :) Pozdrawiam.  @Annna2Dziękuję za Twój głos! Też lubię Szwejka i jego życiowe mądrości. :) Pozdrawiam. 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...