Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Szczera ocena


graf omam

Rekomendowane odpowiedzi

Rym koślawy i kursywa w drugą stronę
i przecinki w dziwnych miejscach postawione,
co do sensu on większego przecież nie ma
werble proszę - czas ocenić ten poemat.

Gniot i szmira z wiersza tego się wylewa,
lecz polubię, żebyś na mnie się nie gniewał,
a poemat ten okraszę komentarzem

"piękny... cudny... och po prostu podobasie"

 

Edytowane przez Marcin Krzysica (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobasie - będziesz musiał jakoś z tm żyć  :)

Tylko ja bym przerzuciła   "piękny... cudny... och po prostu podobasie"  do następnego wersu o tak:

 

 

Rym koślawy i kursywa w drugą stronę
i przecinki w dziwnych miejscach postawione,
co do sensu on większego przecież nie ma
werble proszę - czas ocenić ten poemat.

Gniot i szmira z wiersza tego się wylewa,
lecz polubię, żebyś na mnie się nie gniewał,
i poemat ten okraszę  komentarzem

"piękny... cudny... och po prostu podobasie"

 

Edytowane przez czytacz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Myślę,  że nie mamy prawa być sędziami ludzkich sumień. Tak samo, to, że nam się coś nie podoba, nie może przesądzać, że coś jest złe.

Jesteś być może za młody żeby pamiętać piosenkę "Nie przejdziemy do historii" śpiewaną przez Krzysztofa Klenczona.

To jest tylko zabawa. Kończy się, jeśli ktoś próbuje wykreować jakiś swój fałszywy obraz za pośrednictwem tego portalu.

Ile przypominasz sobie wierszy Różewicza, Stachury, Grochowiaka? A oni tak niedawno odeszli. Zostają z ich wielkiej poezji źdźbła trawy.

Nie ma się co łudzić, że to co piszemy przetrwa dłużej niż przebywa na pierwszej stronie tego portalu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

A kto jeszcze, Marcinie? Myślę, że nie ma co bić piany. Naprawdę niewielu "uczestników" tego portalu jest w stanie "wyprodukować" w miarę profesjonalną ocenę. Z reguły jest tak, że podoba się lub nie.  I często nie wiadomo dlaczego. A jeśli mogę  podać Tobie jeszcze przykłąd Nikifora, to powiedz, kto ma prawo decydować o tym co jest sztuką? A to co jest tutaj nie jest wieczne. WYstarczy raz czy dwa nie zapłacić za domenę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Ech galeria też może się spalić  statek może zatonąć itd. Szarobure masz myśli  kocie ;) tak zostaje pamięć człowieka i przekazywanie swojej wiedzy oraz upodobań innym ludziom.

Czy utwory, które tu są to sztuka ? Jedynym kryterium jest nasza ocena czy coś jest czy nie jest sztuką. Ocena niestety zawsze subiektywna i jedynie różnić się będzie elokwencją danego osobnika, a utwór trafi do mniejszej (wtedy jest niszowy) lub większej  (wtedy jest disco polowy) grupy odbiorców.

Kiper nie ma cudownego węchu ani kubków bardziej czułych niż 90% ludności świata to tylko jego możliwości opisu sprawiają , że jest tym kim jest ;)

Edytowane przez Marcin Krzysica (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...