Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jesienna jarzębina


Rekomendowane odpowiedzi

Wiosną lubiłem układać wiersze
Pod kwitnącą jarzębiną.
Była pięknie kwitnąca.

Latem lubiłem
Układać rozmaite wiersze.
Jarzębina była pięknie czerwona.

Teraz jesienią,
Szpaki złupiły owoce.
Jarzębina nie do poznania błaha i licha.

Zatem pisać wiersze będę
Pod olchami i lipą
Dopóki liście nie spadną.
Gdy spadną liście,
Przeniosę się pod sosny.
Wiecznie są żywe,
Jak moje wiersze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mietku!!! Wyluzuj!!! To nie na tym polega, że musimy pisać o wszystkim!!! Lepiej zbierać zachwyt przez dłuższy czas i nosić go w sobie do momentu aż eksploduje. Ot tak, po prostu... dobrym wierszem. Słaby byłby z Ciebie terrorysta... ;-)
Przyznam - oglądałem zdjęcia ;-) Podobały się ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlett - właśnie zbierałem zachwyt przez długi czas - osiemnastoletni czas - i sześć lat temu eksplodowałem, ażeby wyleczyć się z nadmiaru wrażliwości i emocji, które doprowadzały mnie aż do nerwicy... Stąd zacząłem pisać, by nadmiar natchnienia, wrażliwości, emocji wyrzuci z siebie umieszczając w wierszach.
A wiersze jakie są stylistycznie, to już dla mnie była i nawet jest sprawa drugorzędna. Człowiek z moją osobowością szybciej stałby się kapłanem, niż terrorystą. Serce, wrażliwość, natchnienie i emocje to nie sługa, a żywa symbioza człowieka. Człowiek z moim intelektem nie wyzbędzie się stylistycznych błędów. Musicie przyjąć mnie takim jakim jestem. Niemniej każdą poprawkę chętnie przyjmuję i akceptuję. Dziękuję za czytanie, komentarz i przeglądanie zdjęć. Wiersz poprawiłem dzięki Twojemu wskazaniu i przez co zmusiło mnie do lepszej poprawy stylistycznej dalszą część wiersza. Wielkie dzięki. Lubię, jak ktoś od serca wskaże mi jak trzeba poprawić wiersz. Serdecznie pozdrawiam. Szczęśliwego Nowego Roku 2015. Mietko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...