Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

proszę Was drodzy użytkownicy forum o wypowiedź,czy to ja henryk bukowski,na innych forach publikujący z imienia i nazwiska jako Jarosław Baprawski..zniszczyłem poezja.org?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Byłam tam i wtedy... Wiem, o czym mowa.
Moje zdanie:

Dopóki będzie "odeszłem" (według Bałtroczyka - odeszłem - to blisko; odszedłem - daleko:-))) - nie będzie pan brany pod uwagę w rzetelnej, merytorycznej dyskusji.
"Henio" jest żałosnym, podskakującym za pomocą chwytliwych gadżetów, chłoptasiem.

Opublikowano

..no proszę : ""Henio" jest żałosnym, podskakującym za pomocą chwytliwych gadżetów, chłoptasiem." (maria bard)

""bo odeszłem od ciebie kochana
a w mym oku kręciła się dwa
postaw litra albo dwa
sialalalalala"

HOP!" (Krzywak)

..i to są właśnie "nasi".."wasi"...moderatorzy :)

ŻAŁOSNE...

Opublikowano

Przestańcie się wreszcie żreć między sobą, gdyż to zniszczyło portal. Internet zatrzymam na tydzień może wreszcie się zjednoczycie w walce o większe dobro.
Na forum dyskusyjnym lepsza liczba odwiedzin niż w działach o poezji:-)
To dopiero paradoks:-)

Opublikowano

to co niszczy to forum, to nawet nie dywersyjne wypowiedzi niektórych - bo każdy ma jakąś osobistą kulturę i może ona być światła albo zwyczajnie wieśniacka... ale wdawanie się w imbecylne do niczego nie prowadzące dysputy... Zasada powinna być jedna : boisz się krytyki, nie zgadzasz się z bolesną... - nie publikuj, a przynajmniej uznaj, że inni mogą zmieszać cię z błotem... A najbardziej obrzydliwe w ostatnim czasie dyskusje prowa... ( przepraszam - to nie były dyskusje... ) prowadzili zacni poniekąd panowie X i Y - jak wygłodzone zaszczute psy... Tylko po co ??
Ludzie !!!
Nie ma przymusu żeby wszystkim wszystko musiało sie podobać.
Czy JEST ???

Opublikowano

Myślę ,że konieczna jest zmiana obowiązującego systemu, jestem nudny wiem, ale niestety nic innego tu nie pomoże. W przeciwnym razie forum poetyckie zostanie zapamiętane jako oddział vel rozdział zamknięty. JW

Opublikowano

..ale by cokolwiek zmienić,to najpierw trzeba usunąć na bok elementy,które torpedują jakąkolwiek dyskusję już w zarodku.Ten nie będzie rozmawiał z tym,a ta powiedziała tamtej kiedyś..hej :)

Wielu z tu obecnych nawet nie odważy się zabrać głosu,nie, z nieśmiałości,lecz bardziej z obawy, by ich nie zadziobały wrony.

Moderacja ,twierdzi że jest świetnie:)..Klaśnijmy w dłonie i h..j,łapmy się za pióra,guziki i wszystkiego, w co tylko każdy z nas wierzy :)..a może "bedzie" dobrze..a może samo co się naprawi..

Opublikowano

@henryk_bukowski

Jaka moderacja? Gdzie twierdzi, że "jest świetnie"? Nie tak dawno zarzucałeś mi teorie spiskowe, a widzę, że sam cierpisz na manię prześladowczą. Nie da się dyskutowac z kimś, kto całkowicie zatraca się i gubi w rzeczywistości, w dodatku cały czas obraża każdego, kto jest w jakiś sposób przeciwko. To jest twa wolność wypowiedzi? Chciałeś zrobić rewolucje? A co ty tutaj pozytywnego zrobiłeś? NIC.

Opublikowano

@henryk_bukowski

Tutaj CYTAT (muszę pisać dużymi żeby nie dotarło, bo ty czytać nie potrafisz):

"ale by cokolwiek zmienić,to najpierw trzeba usunąć na bok elementy,które torpedują jakąkolwiek dyskusję już w zarodku.Ten nie będzie rozmawiał z tym,a ta powiedziała tamtej kiedyś..hej"

A kto są te elementy, to chyba jasne. I cytuj całe zdanie, a nie manipuluj, szachraju.

A teraz może ty odpowiesz konkretnie na zadawane pytanie (chociaż to beznadziejny przypadek, bo nigdy nie udało ci się odpowiedzieć:)

1. Jaka moderacja tutaj rządzi?
2. Kto i jak reaktowywuje nicki?
3. Kogo wołam o pomoc?
4. Dlaczego uwazasz wpis marii bard za żałosny, skoro w równie niewybredny sposób odnosisz się do niej?
5. Gdzie moderacja tweirdzi, że jest świetnie?

Ojoj, dużo się zebrało, możesz nie zatrybić.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




..idź z dzieciakami pod blokiem pogadaj,i nie zawracaj mi głowy swoimi bzdurami :)

Jeśli nie masz już nic mądrego do powiedzenia w tym wątku,to dziękuję Ci za wyrażoną opinię,czuję się w pełni usatysfakcjonowany.

Może zauważ,że nie jesteś tu jedynym użytkownikiem ,więc dopuść innych,by nie poczuli się niezauważonymi,pominiętymi..itp :)
Opublikowano

@henryk_bukowski

No i wykręcił się. Nie odpowie, nakłamał, obsrał i nawiał...
Pięć konkretnych pytań i gościu wymiękł.
Ciekawe, czy oprócz podlizywania się w komentarzach masz jakąś godność? Zresztą kogo ja o godność pytam...


I weź nie mamrocz o wypowiedziach, bo nikomu nie zabraniam się wypowiadac, a sam skamlałeś, że to jest wolne forum dyskusyjne. Wprowadzasz cenzurę, herr bukowski?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Tadeo Na sen najlepsza melatonina Ale wyłączenie z dodatkiem wina  Więc po zażyciu mikstury  Mogą w pamięci być dziury  Już nie wiadomo czy MelatoNina?  
    • For my fellow Poets — Guardians of the word, carrying kindness and the light of learning across every friendly poetic front. ------- ///___\\\ ------- “Poetry in Arms”   I hear the calling voices “Let's use our pens like guns!” and so I stand among them in Poetry in Arms.   I was young scribe in silence, and felt what wounds remain, from those who write in verses and others write in plain.   In pages like in trenches, sharp words in fierce desire, ink loaded like gunpowder, “Survive the evil fire!”   Our legendary Poets, Cover us with your care, and offer honest counsel, from any face hater.   If you walking this way, Don’t lose your heart and mind, evil will pass away from poetry unkind.   Hey, evil owful hater! Carefully listen us: We’ll prove you — words are matter! — in Poetry in Arms.   We don't it for a glory, Nor any applause goal, But tell you all the story What still lives in our soul.   And when depression hits you, Can't hold your pen like sword, Let all your thinks will go to: Weapon is hide in word.   Despite life meet last hour — Our poems never burns And we will live in our — Poetry in Arms. ------- ///___\\\ -------  
    • @LessLove Jaka ładna piosenka:-) Pozdrawiam

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

       
    • @Leszczym Wciąż się zastanawiam, ale chyba jednak wstawię ;) - najwyżej mnie zjadą...  Dziękuję za komentarz i informację. :) Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński   @piąteprzezdziesiąte Wszystko gra ;) :)  Dziękuję za polubienie i komentarz :) Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
    • Jesienne poranki pośród srebrzystej mgły Mroczne i kontrastowe umierają w bieli Na pradawnym drzewie liście w pomarańczy Opadają niczym my aż topią się w ziemi A deszcz jak łzy trawi oraz wyniszcza je Po obtoczeniu przez wiatr w brudzie I tak trwają aż po dzień zaduszny Nagle stają się ważne gdy on wypada Jak słońce dla ziemi czy dla niej kochany Na ich miejsce świeczka się ustawia I niczym latarnia na morzu Dla dusz kieruje w mroku Aż w końcu wita nas Marzanna Pokrywając wszystko chłodną bielą Nic już nie ma od rana Nie ma koloru tylko dusze wieją
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...