Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

haiku


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • " w górnika lampie wiekuista światłość" wciąż przypomina o tych co nie wyszli sól to czy węgiel życie ich zapłatą urobek wchłania i zdrowie niszczy   :)
    • @violetta   Niby co? A pokutę to powinnaś mieć ty: złamałaś Kodeks Karny (sama sprawdzi, który artykuł - nie jestem twoim nauczycielem) i komornik Agnieszka Mróz, jeśli chodzi o ciebie, to: nie wolno nikogo oskarżać bez udowodnienia mu winy - od tego jest Sąd, nigdy: Vox Populi (Głos Ludu), poza tym: w Sądzie będę mógł złożyć wniosek o przeprowadzenie badań psychiatrycznych wobec komornika Agnieszki Mróz - mam do tego podstawy prawne.   Dodam: podoba mi się pomysł Donalda Tuska, aby wprowadzić Wojsko Polskie na ulice i wtedy komornik bez nakazu sądowego będzie musiała otworzyć drzwi i oddać dokumenty, jeśli chodzi o mnie: nie mogą mi nic zrobić, mówiłem: mam czyste sumienie - nic nie mam do ukrycia.   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński coś przeskrobałeś, to teraz masz pokutę :)
    • @violetta   Tak przy okazji: to ja mam przewagę pod każdym względem wobec komornika Agnieszki Mróz, zresztą: mogła ona zadzwonić do koleżanki - komornika Olgi Rogalskiej-Karakuli, która mnie zna (napisałem o niej wiersz, patrz: "Karakula"), de facto: to ona mi dała dowody złamania prawa przez siebie samą, jeśli już zajęła mi konto, to: chyba już wie - gdzie mieszkam i powinna przysłać mi dokumenty (czarno na białym) - za co? Oczywiście: nie może mi zająć całego konta, inaczej będę zmuszony iść do Prokuratury (mi jako osobie niesłyszącej o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, słuch straciłem po operacji na nosie, prawdopodobnie przez źle użytą narkozę, więc: posiadam nabytą niepełnosprawność - z urzędu przysługuje adwokat, biegły sądowy i tłumacz języka migowego, jednakże: nie potrzebuję adwokata - mam czyste sumienie), dodam: w porównaniu z Prokuratorem komornik jest gówno warta - nic nie może, teraz: do wtorku czekam na informację, bo: nic więcej nie mogę zrobić - muszę czekać... Nomen omen: urzęduje ona na Sadybie, pewnie ją zna tutejszy prawnik mieszkający na Stegnach.   Łukasz Jasiński 
    • nadopiekuńczość na każdym kroku szkolne wycieczki - różne wypadki więc może lepiej pozostań w domu pod skrzydełkami tatusia matki   jest piękna miłość i narzeczeństwo "panna dla innych lecz nie dla ciebie ja ci wybiorę życia szaleństwo by życie twoje było jak w niebie"   a synuś twardo stawia na swoim są zgrzyty płacze miny i fochy jest ślub wesele dla godnych swoich trzeba zarabiać iść do roboty   itd...   przeginka w drugą stronę jeszcze gorsza....   Pozdrawiam
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...