Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Nie wiedziałem czy chcesz


Laila

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmazałaś się dziś. Tusz spłynął ci z rzęs tam, gdzie być go nie powinno. Nie wiedziałem czy chcesz, bym to widział. Nie wiedziałem czy chcesz, bym ci współczuł. Nie wiedziałem czy chcesz mojego ciepła. W takiej chwili ja ta, miałem go w nadmiarze. Obdarowałbym cię choćby cząstką, gdybyś chciała. Patrzyłem tak na ciebie, czekając znaku. Patrzyłem na ręce zanurzone w burzy loków. Na drżące palce bezskutecznie szukające miejsca. Chciałem je uspokoić. Zatrzymać. Całować. Jeden po drugim. Ogrzewać i tulić do twarzy. Chciałem zabrać ci ten chłód w sercu, spalić. Wykrzesałbym ogień zacierając ślady łez na twojej twarzy. Wykrzesałbym go dotykiem. Jednostajnym, natężonym, nieuciszonym. Łapczywie pożerającym twoją szyję, twój kark, ramiona, twoje plecy. Plecy tarłbym intensywniej, by już tak nie łkały. By zastygły spokojnie otulone w moich ramionach. Potem zabrałbym cię stąd w miejsce cieplejsze od innych, gdzie szept jest gorącym oddechem, a westchnienia pieczęcią bliskości. Gdybyś tylko chciała. A ja nie wiem czy chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...