Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

jesienna ballada


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


aha!, przypomniało mi to 60 minut na godzinę, powtórkę z rozrywki...czekało się, słuchało. tam były teksty! i inteligentny humor...
a nasz kochany gugiel podpowiedział gdzie szerzej pisałeś:
www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?pid=417309
znalazłam tam jeszcze:
www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=58925#dol
a to już dla mnie wartościowe znalezisko:)

pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Bóg zapłać Dobry Człowieku:))
"Nie sposób zrozumieć ani psychologii kobiety, ani psychologii mężczyzny, jeśli się nie pamięta, że od mniej więcej sześciu tysięcy lat pomiędzy obiema płciami panuje stan wojny"
u mnie jest stan pokoju:), wolę być, ale lubię mieć:)
pozdrawiam:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Eluśko Kochana!!!!!!

dam Ci przykład, jak nie rozumisz!!!!

usiłowałam Ci kiedyś wyjaśnić, co to znaczy dać szał zmysłów, ale Tyś mi: "to zwyczajne kopulowanieeee! eeeaatm". a jednak! i Emka wie i pamięta, co to je i czym to sie je!
a padół łez to jest jak ktoś nie rozumi, co to szał zmysłów!
OOOOO!


a tamto następne to huźdawka życiowa jest!!!! nie wisz???? to tak jak; Tara na dole, Ela na górze, Ela na górze, Tara na dole, bo jakby usiadły na tej samej ławeczce huźdawki, to by..... pierduuuuuut!

no. to proste, a nie mówiłam?

a rytm??? to trzeba mieć wrodzone takie bluesowe bujanie :P no, ostatecznie może byś soulowe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


wiem, wiem, że mu brakuje, wierz mi, że pierwotna wersja była dużo gorsza (choć mi całkiem wtedy zielonej się podobała), poprawiłam jak potrafiłam, obiecuję stopniową poprawę. cudów proszę nie oczekiwać:), pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Eluśko Kochana!!!!!!

dam Ci przykład, jak nie rozumisz!!!!

usiłowałam Ci kiedyś wyjaśnić, co to znaczy dać szał zmysłów, ale Tyś mi: "to zwyczajne kopulowanieeee! eeeaatm". a jednak! i Emka wie i pamięta, co to je i czym to sie je!
a padół łez to jest jak ktoś nie rozumi, co to szał zmysłów!
OOOOO!


a tamto następne to huźdawka życiowa jest!!!! nie wisz???? to tak jak; Tara na dole, Ela na górze, Ela na górze, Tara na dole, bo jakby usiadły na tej samej ławeczce huźdawki, to by..... pierduuuuuut!

no. to proste, a nie mówiłam?

a rytm??? to trzeba mieć wrodzone takie blousowe bujanie :P no, ostatecznie może byś soulowe....




Litości! Emmko! Może Ty mi pomożesz! Czy ta kobieta odstosunkuje się ode mnie z tą

muzyką??? Wszystko jak nie kopulacja to nutacja! Już nie mogę! Czy w ogóle istnieje jakiś

normalny, zwyczajny świat? Taki, co to przychodzi jesień, żółkną drzewa, chłodek wieje, kobitki i

panowie spacerują za dnia, nocami po bożemu się kochają??? Czy jest taki świat? Bo jak nie, to

widać - ta huźdawka gibie się, drży i za chwile polecę do Mgławicy Kraba! Jej już nie ma, ale to

nic...Nawet tam poczuję się spokojnie i bezpiecznie. Chyba, że pewnego dnia, nagle zza

widnokręgu mojej planety usłyszę ...no, wiesz, co... Ja już lubię Twój wierszyk, Emmko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Eluśko Kochana!!!!!!

dam Ci przykład, jak nie rozumisz!!!!

usiłowałam Ci kiedyś wyjaśnić, co to znaczy dać szał zmysłów, ale Tyś mi: "to zwyczajne kopulowanieeee! eeeaatm". a jednak! i Emka wie i pamięta, co to je i czym to sie je!
a padół łez to jest jak ktoś nie rozumi, co to szał zmysłów!
OOOOO!


a tamto następne to huźdawka życiowa jest!!!! nie wisz???? to tak jak; Tara na dole, Ela na górze, Ela na górze, Tara na dole, bo jakby usiadły na tej samej ławeczce huźdawki, to by..... pierduuuuuut!

no. to proste, a nie mówiłam?

a rytm??? to trzeba mieć wrodzone takie blousowe bujanie :P no, ostatecznie może byś soulowe....




Litości! Emmko! Może Ty mi pomożesz! Czy ta kobieta odstosunkuje się ode mnie z tą

muzyką??? Wszystko jak nie kopulacja to nutacja! Już nie mogę! Czy w ogóle istnieje jakiś

normalny, zwyczajny świat? Taki, co to przychodzi jesień, żółkną drzewa, chłodek wieje, kobitki i

panowie spacerują za dnia, nocami po bożemu się kochają??? Czy jest taki świat? Bo jak nie, to

widać - ta huźdawka gibie się, drży i za chwile polecę do Mgławicy Kraba! Jej już nie ma, ale to

nic...Nawet tam poczuję się spokojnie i bezpiecznie. Chyba, że pewnego dnia, nagle zza

widnokręgu mojej planety usłyszę ...no, wiesz, co... Ja już lubię Twój wierszyk, Emmko!


bluesa poprawiłam, a Ty mnie z błędem zacytowałaś!!!!!!!!! Jadowity Padalczyku!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goszczę Was i odwiedzam z radością. wasze gadki-szmatki dają mi ubaw po pachy.
"a padół łez to jest jak ktoś nie rozumi, co to szał zmysłów"- Magdo- wyborny argument!
i huźdawka i... w ogóle! i muzykalnie ok. nie drażnić Eli.:) aleee i kopulacja i nutacja jest OK.
sorry Elusia, ale nie pomogę , tez stuknięta jestem., wierz mi na Mgławicy jest super!
gwiazdy i to wszystko co tam w górze, trochę się znam bo 100 lat temu zdawałam na maturze astronomię. obawiam się, że spokoju gwarantować nie mogę. ale rozumie tak delikatną istotę w filifiurkach, wśród paseczków (uprzedzam- nie ma w tym grama ironii).
lubienie wiersza pod presją- wykluczone. ale jak zmieniony osąd- przyjmuję z radością.
słodkich snów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...