Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wspomnienia


Rekomendowane odpowiedzi

Otulają , muskają obrazami,
odrealnioną przeszłością
w pastelowych kolorach.
Pozostawiają cień uśmiechu,
nostalgię w spojrzeniu.
Nieuchwytne tchnienie życia.

I te jak drzazgi, ostre, poszarpane,
wbijające się coraz głębiej
przy każdym dotknięciu.
Wyciskające krople krwi
z serca,
po jednej, po jednej…
aż do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Witam!Panie Kszywak!a ja ze swej strony prosiłbym o zachowanie,odrobiny dyscypliny:)jako administrator, powinien pan zaświecić przykładem:),skoro pan osądza innych:)!!!

Nie dość że "gniot",to jeszcze uszczypliwość..'pulpetowaty'-bardzo nieładnie :)
Moim zdaniem,to dobry wiersz i nie rozumiem,napastliwości co niektórych osób:),a że z niejakim amarozzo,islamikiem i jeszcze innymi jesteście 'kliką',nie trzeba do wróżki chodzić:)!
Kto nie czytał zapraszam do tematu "Coś ta strona wolno chodzi" ,niejakiego amarozzo i tam jest w pełni ukazane wasze nader 'pożal się boże'-wypowiedzi:) i potraktowanie słowne wykluczonych z forum autorów:))))))Prosiłbym o przemyślenia własnej destrukcyjnej działalności:) (zresztą!!!!),pan tu rządzisz:)i wstyd pański:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kliki, pod swoim wierszem napisałeś, torąto: "
Czy jesteś kolejnym kontem gościa, który ukrywa się tu pod nickami rif notsel, Elf OK i FIRLESTON? Czy może jesteś kumplem Henia i Elfa OK? Jeśli tak, to wy też niezłą klikę grafomanów tworzycie. Pozdrów ode mnie Rifa Notsela i przekaż mu, żeby mnie więcej na e-mailu mafią mokotowską nie straszył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Witam!Panie Kszywak!a ja ze swej strony prosiłbym o zachowanie,odrobiny dyscypliny:)jako administrator, powinien pan zaświecić przykładem:),skoro pan osądza innych:)!!!

Nie dość że "gniot",to jeszcze uszczypliwość..'pulpetowaty'-bardzo nieładnie :)
Moim zdaniem,to dobry wiersz i nie rozumiem,napastliwości co niektórych osób:),a że z niejakim amarozzo,islamikiem i jeszcze innymi jesteście 'kliką',nie trzeba do wróżki chodzić:)!
Kto nie czytał zapraszam do tematu "Coś ta strona wolno chodzi" ,niejakiego amarozzo i tam jest w pełni ukazane wasze nader 'pożal się boże'-wypowiedzi:) i potraktowanie słowne wykluczonych z forum autorów:))))))Prosiłbym o przemyślenia własnej destrukcyjnej działalności:) (zresztą!!!!),pan tu rządzisz:)i wstyd pański:)

Gniot gniotowaty - lepiej pasuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Proszę przenieść przepychankę na forum prywatne lub dyskusyjne, to nie jest miejsce dla tego typu wymiany zdań.

Dokładnie - proszę przypomnieć to swoim kilkunickowym wielbicielom.
A swoją drogą - straszenie mafią na PW? Jakieś szczegóły poproszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Proszę przenieść przepychankę na forum prywatne lub dyskusyjne, to nie jest miejsce dla tego typu wymiany zdań.

Dokładnie - proszę przypomnieć to swoim kilkunickowym wielbicielom.
A swoją drogą - straszenie mafią na PW? Jakieś szczegóły poproszę.
Rif Notsel, Elf OK i FIRLESTON to jedna i ta sama osoba. Jak skrytykowałem wiersz Rifa, to pojawił się Elf OK, który tego wiersza bronił! Nie żartuję. Dałbym dowód, ale Rif skasował większość swoich wierszy zaraz po tym, jak zacząłem się z nim kłócić. Tu znalazłem jego jeden wiersz: www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=124068#dol Spójrz, kto jest pierwszym komentatorem. Oczywiście - Libra Send. Idziemy dalej. Libra Send nie ukrywa, że zna B.A.C. Storka. Oboje się zawsze komplementują. Do ich grona dołącza (założony przed paroma dniami) nick - Toronto. Co ich wszystkich łączy? Henryk Bukowski! Toronto przyznaje, że jest tutaj ze względu na Henia. Jego słowa: "Na tym forum jestem jedynie ze względu na Henia Bukowskiego...". Źródło: www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=125621#dol
Wracając do Rifa. Oto jego blog: www.wierszepoezjaamatorska.blogspot.com/
Po prawej stronie nieco niżej (trzeba zjechać) spójrz na obserwatorów strony: niejaki Darek i Jacek Baprawski. Wiesz, kim jest Jacek Baprawski? To heniu bukowski! Sam się do tego przyznał pod tym wierszem: www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=125413 Sprawdź przedostatni jego komentarz. A ten tajemniczy Darek to chyba też Rif Notsel, ponieważ kiedy z nim gadałem na e-mailu, to był podpisany właśnie tym imieniem. Możliwe, że jest i heniem bukowskim, ma parę kont nie tylko na poezji.org, ale również na innych stronach. I dla ułatwienia powiązał swoje konta obserwacjami, żeby z jednego bloga z łatwością przechodzić do drugiego.

Michał, ja nie wiem, co tu się dzieje! Albo jedna osoba, dwie, trzy osoby natworzyły dziesiątki kont (ja doszedłem tylko do tylu, ale ile tego jest naprawdę?), albo mamy tu prawdziwą klikę grafomanów. I to mnie się zarzuca, że tworzę TWA! Noż, ludzie! Ja z islamiciem, który był tu wymieniony, spierałem się nie raz i nie dwa. Każdy może to sprawdzić (dla tych, co nie wiedzą, islamic to dawniejszy ledwo.głupi).

A co do straszenia mafią - otóż Rif Notsel miał się ze mną bić :) Straszył mnie, żebym sobie już nagrobek szykował. W jednym z maili (mam go zapisanego, więc mogę rzucić screena) napisał mi: "Mokotów już cię szuka, chłopczyku". Gdy mu napisałem, że to groźby karalne, wieczorem odpisał mi, że był w kościele i mnie przeprasza. Nie pluję na wyciągniętą rękę, więc i ja jego przeprosiłem za głupoty, które wypisywałem. No ale - jako że mam podejrzenie, że ta osoba nadal tu działa pod innymi nickami - wyciągam sprawę na wierzch.

Przy okazji - Michał, jak masz moc, to dawaj bany nie tymczasowe, ale dożywotnie, bo tej plagi multikont nigdy się nie pozbędziesz.

Wybaczcie chaotyczny wpis, ale emocje, sami rozumiecie... :)

PS Jeszcze jedna rzecz - na blogu, do którego dałem linka, Rif miał swoje zdjęcie, ale po tym, jak zaczął się ze mną kłócić, zamienił je na zdjęcie cienia (prawdopodobnie nie jego). Chłop miał na oko 40 lat. Mam jego zdjęcie zapisane na dysku. Przeciętny gość, wyglądał raczej poważnie, a taką dziecinadę on i jego kompani odwalają na tym portalu. I jeszcze innych oskarżają o kliki. Ha, ha, ha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amerrozzo- też mam świadomość tego, co kilka osób tutaj wyprawia i będę się kontaktował z administratorem, co z tym fantem zrobić. Bo wyrzucić można, tylko co, jak się trafi na uczciwą osobę, której akurat takie wierszydło się podoba? A co gorsze, regulamin pozwala na posiadanie kilku kont.
Ale tego od "mafii z mokotowa" podrzuć na priva.

PS - mnie już też grzebali, ale czuję się doskonale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A privy działają? Bo chciałem komuś coś wysłać, a mówi, że nie dotarło. W każdym razie ten od Mokotowa ma następujące nicki:

rif notsel: www.poezja.org/debiuty/poems.php?wierszeautora=85950
Elf OK: www.poezja.org/debiuty/profile.php?id=89948 (nawet się kryć nie umie, bo w opisie ma link do bloga, na którym przedstawia się jako rif notsel, he, he)
FIRLESTON: www.poezja.org/debiuty/profile.php?id=85264 (skąd wiem? ponieważ Elf OK kazał pisać na maila: [email protected] i tak doszedłem; poza tym można porównać wiersze z bloga i stąd)

Ja przypuszczam, że heniu bukowski to też ta sama osoba, ale tutaj dowodów twardych nie mam, jedynie przypuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!.Pani Libro proszę o wybaczenie:)..po prostu chciałem udowodnić coś iż,pan krzywak administrator,oraz astmarozzo,który Panią notorycznie atakuje to ...hańba dla całego tego forum...i szanowni panowie nawet jeśli mnie wyrzucicie to jesteście zgrają krakowskich oszołomów!!!!i to jest wasz WSTYD!!!:)i jest mi cholernie przykro za to co zrobiliście Pani Librze,i innym (henkowi..itp)dlatego dziękuję OSOBIŚCIE!!!za uczestnictwo w forum w waszym wydaniu-pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




To też wyłapałem. Tylko, że prawo chroni takie zachowania. A co do "moralności" autorów jedynie słusznych wierszy to wszystkiego się można spodziewać - ostatnio właśnie te nicki wpisywały pozytywne recenzje pod Librą.
W każdym razie działamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


A heniek to przypadkiem nie ty? Bo teraz to już nie ma nic pewnego. Wszystkie siedem czy osiem wymienionych przeze mnie nicków to klika grafomanów. Znacie się, głaszczecie, i stajecie grupą w obronie każdego gniota, którego stworzycie.

Teraz czekam aż zaatakuje mnie kolejny nick stworzony przed czterema dniami. To twój styl heniu, toronto, B.A.C., Elfie OK, firlestonie, rifie notselu i jak tam się jeszcze zwiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @beta_b oglądałam ostatnie zaćmienie słońca w wymarzonych warunkach, klimat niepokojący. Zjawisko jak żadne inne.
    • Kiedy mówię nie, myślę tak, kiedy mówię tak, myślę nie, kto mnie zrozumie? Chyba Ty mój Boże, kto mi pomoże, jak nie ja. Mój mózg działa jak brzytwa, ostro tnie równo bez krawędzi, zadaje rany, a Ty chyba jesteś załamany. Gdybym wiedziała tyle co dziś, nie posadziłabym tylu róż, czerwonych, jak na naszym grobie już dawno zasianych w naszych umysłach.    
    • If young Boris had had to make his choice now, he would have had to prefer music, pop music. Neither classical music, nor poetry wouldn`t be able to make him famous and wealthy. He was idealy prepared for becoming a songwriter. He could have become a pulp  fiction author or a screen writer. "Don Zhivago", why not? Millions people write poems in all European countries and America. Why? Their poetry do not feed them. And it won`t in the forseeable future either, considering the advent of the Artificial Intelligence. The AI may make producing the art works of every genre  even more mass and cheap. Сipher  which in Arabic reads as صفر Sifr means Zero, Nil may destroy the art. The digitalization, or zeroing, does not need the professionally and culturally educated masses. The iIlliteral masses won`t need the art as we know it now.    Gdyby młody Borys miał teraz dokonać wyboru, wolałby muzykę, muzykę pop. Ani muzyka klasyczna, ani poezja nie byłyby w stanie uczynić go sławnym i bogatym. Był idealnie przygotowany do zostania autorem lyricsów. Mógłby zostać autorem pulp fiction albo scenarzystą. "Don Żywago", dlaczego nie? Miliony ludzi pisze wiersze we wszystkich krajach Europy i Ameryki. Dlaczego? Poezja ich nie karmi. I nie stanie się tak również w najbliższej przyszłości, biorąc pod uwagę pojawienie się sztucznej inteligencji. Sztuczna inteligencja może sprawić, że produkcja dzieł sztuki każdego gatunku będzie jeszcze bardziej masowa i tania. Cyfra, która po arabsku brzmi  jako صفر Sifr, oznacza Zero, Nil, może zniszczyć sztukę. Cyfryzacja czyli wyzerowanie nie potrzebuje mas wykształconych zawodowo i kulturowo. Niepiśmienne masy nie będą potrzebowały sztuki, jaką znamy teraz.      
    • Setki luster odbija moją sylwetkę. Lękam się !  
    • @Deonix_ Bardzo dziękuję za obszerne wyjaśnienie. Wreszcie coś, co do mnie przemawia:-))))
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...