Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

sztuka erystyki


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Dziękuję:). Mija się z analizą Schopenhauera, i owszem ale to raczej drwina, ironia. Pomysł przyszedł mi do głowy w czasie telewizyjnej debaty dwóch profesorów. Po wymianie zdań mieszczących się w granicach rozmowy ( ostrej rozmowy), przeszli do inwektyw, czekałem kiedy dojdzie do rękoczynów. Niestety czas antenowy kosztuje...;)
Pozdrawiam serdecznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bo ja wiem...Każą witać, to witam, aleć już nie nowicjusz z Waści!:)))))) Coś tam podglądałam

niedwuznacznie, niesynchronicznie, niedyskretnie ciut...A ten wierszyk - mniej poezji, więcej

szyderstwa. Może być i tak, jako, że szyderstwo u mnie w cenie. Jednakże: skoro "się nie

podniosłem", to może raczej " z sieci, ze strumienia ripost". Tak , jak jest, trochę jednak mi wadzi.

Oczekuję ciekawych zaistnień, hej! Pozdrowienia ślę. Elka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Witaj Elko pod wierszem. Hmmmm, nutka szyderstwa oczywiście przynależna:). Dziękuję za uwagę o sieci. Dziękuję za uwagę do tekstu. Pomyślę nad zmianą. Ta sieć od jakiegoś czasu mnie dręczy. Myślałem o " wartkim nurcie", ale czy nie za dużo wody w tekście;), choć z drugiej strony lanie wody i erystyka to może dobre połączenie ;).
Pozdrawiam serdecznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...