Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ułożony w wersy zapis banałów (delikatnie mówiąc)


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie rozumiem. Skoro nie rozumiem, wiersza nie widzę.
Pozdrawiam
Przecież nie jesteś półgłówkiem, ani ćwierćinteligentem, no to jak możesz nie rozumieć tego, co mogą zrozumieć już starszaki w przedszkolu. Bo ja rozumiem, że może Ci się coś nie podobać, ale po co dorabiać ideologię o własnej ślepocie. A poza tym to jesteś zdecydowanie lepszym poetą niż krytykiem. I ciekawe jest tylko to, co komu chcesz udowodnić popisując się (podkładając, bądź unosząc się) pod moim wierszem. Pozdrawiam.

Ależ nie unoszę się :) Po prostu nie rozumiem tego tekstu :) A jeżeli go nie rozumiem (nie potrafię zlepić w jedną całość i wyczytać sensu) to nie widzę poezji :) Może jestem półgłówkiem, a inteligentem wcale, przez co moja krytyka jest marna. Nie wiem ty to oceniasz. A ja oceniam twój tekst i przykro mi ale nie widzę tutaj wiersza. ktoś inny widzi w tych słowach coś więcej, ja niestety nie. Pozdrawiam ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad O.
Jesteś uparty jak ja i parę jeszcze osób. Tylko (trzeba wiedzieć), że dla niektórych upór jest sprawą honorową, a dla niektórych (w najlepszym razie) małostkowości ludzkiej. I czasami można, a nawet trzeba bronić wątpliwej, a nawet przegranej sprawy, ale odejść (polec) honorowo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Witaj mój cieniu (przynajmniej ostatnio), którego zawiść i przekora są dla mnie tak oczywiste, że zacznę się martwić, kiedy (co nie daj Boże) zaczniesz mnie chwalić. Pozdrawiam.

nie ma zawiści. jest tylko oczekiwanie na wiersz
Może więc następnym razem znajdziesz w moim wierszu wiersz. W co mi trochę trudno uwierzyć, ale jednak mam taką nadzieję (bo mam wiarę, tyle w kogo, co siebie). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


no i co my tutaj mamy?
ano tą razą, mymamy tutaj swoiste memento :)
w porównaniu z innymi Wijotekstami, które mymieliśmy wcześniej okazję przewijać oczami (z towarzyszącym zwijem vel skrętem kiszek), uderza stosunkowo mała liczba dygresji i dygresji w dygresjach,

zdrówka, :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...