Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zanim zostawię ten zwitek
podpisany wschodem do czerwonego piaskowca
lub rzucony w powiew nad lawendowym polem
opowiem ci dziewczyńską historię
o tym jak zmęczone bieganiem po łąkach
z żytem we włosach zbierałyśmy bukiety

pierwsza lekcja florystyki
kończyła się za kawałkiem szkła pod kamieniem
zanim napiszę jak powstały z wody i jak się w nią obróciły
noc pustynna odda nam jej smak
i Ziemia, planeta ludzi
usypana ziarno do ziarna

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Wiersz o ziemi. Dziewczyński i prawdziwy. Sama pamiętam lekcje z florystyki za szkłem pod kamieniem. Naprawdę o tym zapomniałam :-)). Bardzo fajnie poprowadziłaś wiersz, Agato. Lubię takie wiersze - w klimacie wspomnień, ale z tzw. drugim dnem. Bardzo dobry. A
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Wiersz o ziemi. Dziewczyński i prawdziwy. Sama pamiętam lekcje z florystyki za szkłem pod kamieniem. Naprawdę o tym zapomniałam :-)). Bardzo fajnie poprowadziłaś wiersz, Agato. Lubię takie wiersze - w klimacie wspomnień, ale z tzw. drugim dnem. Bardzo dobry. A

Bardzo mnie to cieszy, tym bardziej że wiersz świeżutki bardzo.
Napisał się z dzisiejszą pierwszą kawą ;))
Zasiadam zatem do drugiej razem z Tobą i lekcje florystki wspominamy ;)))
Dziękuję :)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Wiersz o ziemi. Dziewczyński i prawdziwy. Sama pamiętam lekcje z florystyki za szkłem pod kamieniem. Naprawdę o tym zapomniałam :-)). Bardzo fajnie poprowadziłaś wiersz, Agato. Lubię takie wiersze - w klimacie wspomnień, ale z tzw. drugim dnem. Bardzo dobry. A

Bardzo mnie to cieszy, tym bardziej że wiersz świeżutki bardzo.
Napisał się z dzisiejszą pierwszą kawą ;))
Zasiadam zatem do drugiej razem z Tobą i lekcje florystki wspominamy ;)))
Dziękuję :)
.... nie no też bym chciał takie wiersze pisać z poranną zieloną herbatą z cytryną i miodem :)))....no może niekoniecznie dziwczyńskie .....pozdrawiam Ździch
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Bardzo mnie to cieszy, tym bardziej że wiersz świeżutki bardzo.
Napisał się z dzisiejszą pierwszą kawą ;))
Zasiadam zatem do drugiej razem z Tobą i lekcje florystki wspominamy ;)))
Dziękuję :)
.... nie no też bym chciał takie wiersze pisać z poranną zieloną herbatą z cytryną i miodem :)))....no może niekoniecznie dziwczyńskie .....pozdrawiam Ździch
Ja ostatnio rozsmakowałam się w tej:
www.najlepszeherbaty.pl/product_info.php/info/p67
Gorąco polecam ;)))
Dziękuję za miły kometarz i polecam się na przyszłość ;)))
Z pozdrowieniami.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


.... nie no też bym chciał takie wiersze pisać z poranną zieloną herbatą z cytryną i miodem :)))....no może niekoniecznie dziwczyńskie .....pozdrawiam Ździch
Ja ostatnio rozsmakowałam się w tej:
www.najlepszeherbaty.pl/product_info.php/info/p67
Gorąco polecam ;)))
Dziękuję za miły kometarz i polecam się na przyszłość ;)))
Z pozdrowieniami.
...... Agatko :))) nie musisz polecać = często do Ciebie zaglądam, choć nie za każdą razą staje czasu na komenty, życie pędzi ....wolę zdecydowanie życiowe " zaczulenie " od internetowego " zaglądania " - hej :)))...a i z równymi albo i równiejszymi pozdrowieniami Ździch a co ? :))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Ja ostatnio rozsmakowałam się w tej:
www.najlepszeherbaty.pl/product_info.php/info/p67
Gorąco polecam ;)))
Dziękuję za miły kometarz i polecam się na przyszłość ;)))
Z pozdrowieniami.
...... Agatko :))) nie musisz polecać = często do Ciebie zaglądam, choć nie za każdą razą staje czasu na komenty, życie pędzi ....wolę zdecydowanie życiowe " zaczulenie " od internetowego " zaglądania " - hej :)))...a i z równymi albo i równiejszymi pozdrowieniami Ździch a co ? :))

Zdzichu jestem Ci bardzo dźwięczna za pozdrowienia i czytanie :))
Dobra ta herbata ;))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


...... Agatko :))) nie musisz polecać = często do Ciebie zaglądam, choć nie za każdą razą staje czasu na komenty, życie pędzi ....wolę zdecydowanie życiowe " zaczulenie " od internetowego " zaglądania " - hej :)))...a i z równymi albo i równiejszymi pozdrowieniami Ździch a co ? :))

Zdzichu jestem Ci bardzo dźwięczna za pozdrowienia i czytanie :))
Dobra ta herbata ;))
....gadrdło mnie pobolewa, więc mniód i cytryna do :)))) lecz mogę pisać :)))) pozdro :))) i nie za maco :)))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Zdzichu jestem Ci bardzo dźwięczna za pozdrowienia i czytanie :))
Dobra ta herbata ;))
....gadrdło mnie pobolewa, więc mniód i cytryna do :)))) lecz mogę pisać :)))) pozdro :))) i nie za maco :)))

Trochę spirytusu do tej mieszanki dodaj, pomaga - słowo, ostatno testowałam i przeszło ;))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Maguś rozpływam się w Twoich raminach :))
A wszystkim którzy przeczytają ten komentarz przyponinam, że jestem Lebek, a nie Lesbek ! :))))
Dziękuję za cudne słowa.
Twoja dziewczynka :*

jaaaaacieeeeeeeeee! :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
:*

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Maguś rozpływam się w Twoich raminach :))
A wszystkim którzy przeczytają ten komentarz przyponinam, że jestem Lebek, a nie Lesbek ! :))))
Dziękuję za cudne słowa.
Twoja dziewczynka :*

jaaaaacieeeeeeeeee! :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
:*

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Z tych Pałerów zrobiły się jakieś Rominy zamiast ramion, literki się poprzestawiały, sama widzisz jakie temu wszystkiemu towarzyszą emocje ;)))))))))))))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Leszczym

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Domyślam się, ale lubię trochę "powymyślać" :)) 
    • @Berenika97 fajny wiersz, uśmiechnęłam się:) Ja czasem marzę o tym, żeby przestał dzwonić. Muszę jakiegoś łobuza znaleźć, który go ukryje. Marzy mi się odpoczynek bez niego.  Pozdrawiam z uśmiechem;)
    • @jan_komułzykant   Bardzo dziękuję! Serdecznie pozdrawiam. 
    • @violetta   Bardzo dziękuję!  Naprawdę trzy dni temu zgubiłam telefon, wczoraj, jak jechałam na zakupy - to miałam taką frustrację, że zaczęłam wymyślać - a jak samochód się zepsuje, a jak ktoś ze mną będzie się chciał skontaktować np. mama, bo coś się w domu wydarzy - nagle spadały na mnie wszystkie plagi a ja jestem bezradna, bo .... nie mam telefonu.  Naprawdę można zwariować.  Ale telefon się odnalazł - taki jeden łobuzek mi go zabarał. :)   Serdecznie pozdrawiam. :)  @andrew   Też przeżyłam, mimo stresu. :) Ale jakiś wewnętrzny niepokój był. :)  @Benjamin Artur @Whisper of loves rain @Posem   Bardzo dziękuję! Serdecznie pozdrawiam. :) 
    • @Poet Ka   Bardzo dziękuję!  Zaskoczyłam Ciebie, która ciągle zaskakuje swoją niezrównaną poezję!  Czuję się wyśmienicie! :))  Serdecznie pozdrawim. :)  @Simon Tracy   Bardzo dziękuję!  Ja na jakiś czas straciłam kontakt z osobami, które są dla mnie najważniejsze - nie wiedziałam, że to może być aż tak stresujące.  Serdecznie pozdrawiam. :) @jjzielezinski   Bardzo dziękuję!  Ta miłość oczywiście nie jest do smartfona, tylko do tego, co w jego zawartości przypminało mi o moich bliskich.  A są to najczęściej najlepsze chwile w życiu.  Serdecznie pozdrawiam. :) @andrew   Bardzo dziękuję!    nie kocham się wcale w ekranie ni w płytach co w środku migają lecz cenię to sprytne działanie gdy plany w porządku trzymają   kalendarz mi z głowy nie zniknie przypomnień nie zgubię w przestrzeni więc choć to nie miłość (to pewne) praktyczność na co dzień się ceni   Serdecznie pozdrawiam. :) 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...