Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

spojrzenie


Baśń Jednej Nocy

Rekomendowane odpowiedzi

Z treści wynika, że to, co bohater wiersza widzi, to jest po prostu fata morgana. A już mniej żartobliwie mówiąc, to powiem, że wszystko w końcu można zrozumieć, czy(li) zobaczyć (jak w tym wypadku), ale obawiam się, że tego wiersza, to nawet sama f.isia może Ci, Baśni Jednej Nocy pozazdrościć. Ja nie zazdroszczę, ale pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy poważni, i piszmy poważne wiersze. Ten wiersz to kpina, i technicznie i treściowo. Nawet w treści są neologizmy niemal kabaretowe. Złapać widok????!

A nawiązując do przedmówcy to nie wiedziałem ze funkcjonuje coś takiego jak "bohater wiersza". Moze chodziło o podmiot liryczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Wyraźnie widać, że chorobliwie chcesz udowodnić swoją wyższość nad innymi, przyczepiając się do czego tylko możesz. A przecież to, że jakieś określenie nie funkcjonuje w Twoim zasobie wiadomości, nie oznacza, że nie może być używane przez innych. A nawet gdyby to określenie, było tylko w moim użyciu vel użytkowaniu, to nie znaczy, że nie może być vel funkcjonować. Z tego, co wiem, to bogactwo języka przejawia się również tym, że na nazwanie czegoś jednego, może być wiele, wiele, i tym lepiej im więcej określeń. I właśnie sztuka literacka na tym między innymi polega, żeby używać jak najwięcej nazw, określeń, przenośni, porównań na te same rzeczy, wydarzenia, czy zjawiska. Itp., itd. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...