Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @violetta No widzisz, ja byłem na rowerze właśnie tam, gdzie niedawno byłem na "plaży" :). Próbuję się do Ciebie dostać poprzez wiadomości ale chyba ich nie czytasz? Może byśmy coś ustalili i ewentualnie poznali się. Odpisz tam ;)
    • I tak też można...   Łukasz Jasiński 
    • @Amber   Pani Magdo, mój komentarz dotyczył treści innego wiersza (nie mojego) - był rozwinięciem i całkowicie zgodny z tutejszym regulaminem, jeśli już pani skopiowała i wkleiła, to: mogłaby pani zrobić odstęp po mojej godności - Łukasz Jasiński - wystarczy, iż wejdzie pani na okienko pod nazwą "edytuj", jasne: nie mam zamiaru niczego usuwać - mam czyste sumienie.   Łukasz Jasiński 
    • @Konrad Koper Dla wielu to szczęście. Pozdrawiam.
    • @Duch7millenium muszę się jakoś uczyć, zobaczę jak mnie mój dyrektor finansowy oceni:) on za nas robi w excelu, ale tak zawile, długo, może są jakieś skróty:) całe życie się uczę, za studia płaciłam, za kursy, za ACCA, a nic nie mam:) jeszcze mi zostało trochę do emerytury, ale żeby się utrzymać zawodowo, to trzeba cały czas się szkolić, mieć dobre relacje z ludźmi, a nie jest łatwo znaleźć dobrą pracę:) teraz pracodawcy, albo nie płacą, albo bankrutami są. pewnie, że bym skorzystała z twojej nauki. :) byłam na spacerze, w swoim ulubionym domku. Jest ciepło jak na wrzesień, jak w Grecji.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...