Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

****


Aniuusiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nastał wieczór, przerażona podeszłam do okna gdzie spoglądałam na księżyc, którego blask odbijał się w moich oczach. Znów bałam się położyć spać. Każdej nocy mam ten sam sen- Śmierć!
Nie potrafię przestać o tym myśleć. Czy to tak trudno zapomnieć? Myśli w mojej głowie zaczynają siać ogromną panikę gdy tylko zamykam oczy.
Przestań! Odejdź!- To słowa, które wypowiadam gdy wystraszona snem budzę się i zaczynam płakać. Nie mogę nic na to poradzić, nie potrafię zapanować nad tym. Wiem, potrzebuję pomocy, lecz boję się, że to tylko może pogorszyć moją sytuację. Czy to On tylko może mi podać pomocną dłoń dzięki, której zacznę normalnie żyć? Moja mama zawsze powtarzała mi, że warto ryzykować gdyż dzięki temu potrafimy zrobić krok na przód.
Nadszedł czas by zapytać o zdanie Jego- Miłości mojego życia. Pytam się, tłumaczę a On jakby niby nic odpowiada mi, że nie muszę prosić gdyż Kocha mnie i zrobi dla mnie wszystko.
Uśmiech pojawił się mojej małej twarzy, lecz po chwili znikł wiedząc, że zaraz będę musiała stawić się twarzą w twarz z moim koszmarem. Kuba próbował mi pomóc, lecz to na nic. Minął tydzień, miesiąc..
Zaczęłam myśleć, że to może coś znaczyć? Mój sen był inny niż kogokolwiek, był jedyny w swoim rodzaju. Po roku zmarła moja babcia, moją duszę ogarnęła ciemność, w której zagnieździła się rozpacz tak wielka, że zaczęłam myśleć tylko o jednym..śmierci!
Wreszcie zrozumiałam, że mój sen był proroczy, chciałam skończyć z swoim życiem.
Myślałam, że nie znajdę już szczęścia, ani radości w sobie. Chciałam żeby mój ból skończył się, poprzez skończenia ze swoim ciałem. Moja dusza miała trafić do lepszego świata gdzie zaznałoby spokoju i miłości niż tutaj na Ziemi. W ostatniej chwili uratował mnie Kuba, który znalazł mnie nie zakrwawioną w ''kałuży własnej łzy''. Teraz już wiem, że uczucie darzące w moją osobę przez innych pomogło mi powrócić do rzeczywistości i móc dalej normalnie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Strasznie przepraszam, lecz popełniłam błąd w moim opowiadaniu w drugim zdaniu od końca
"W ostatniej chwili uratował mnie Kuba, który znalazł mnie nie zakrwawioną w ''kałuży własnej łzy''" w tym zdaniu nie powinno istnieć słowo NIE więc "...który znalazł mnie zakrwawioną..."

Przepraszam jeszcze raz, mam nadzieję, że to nie popsuje mojego wypracowania nad, którym spędziłam trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Aniu (tak mogę?), tu są punkty regulaminu, które powinny Cię interesować:)

4. W konkursie mogą wziąć udział tylko teksty prozatorskie, to znaczy: rażące próby łamania podstawowych wyznaczników gatunku (opowiadanie) zostaną nagrodzone wycofaniem autora z udziału.
5. Objętość: od 3 do 10 stron maszynopisu/wydruku komputerowego (odległość między wersami – 1,0, wielkość czcionki – 12/Times News Norman).
6. Każdy Użytkownik może dodać jeden tekst (jeśli będą to dwa, niestety żaden nie zostanie uwzględniony w konkursie).

i faktycznie, w tym dziale edytować nie można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prozatorskie? chodzi o to że w moim opowiadaniu musza się znaleźć elementy z dreszczykiem? przeciez doskonale napisałam i ukazałam trochę spraw w opowiadaniu z derszczem.

tzw 6 kilo takze nie ma od 3 do 10 str i nic do niego nie macie ??? i ma identyko napisane ILE co ja :/ troch.ę nie sprawiedliwe to co wy mowicie.

koljenne to jest top ze nie moja wina ze sie usunac nie mozna tego mojego wiersza.. :/ nie powiesze sie przez to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię, nie rób z siebie wielkiej poetki.. Może nie jestem najlepsza ale znam swoją wartość i to o czym piszę.
Opowiadanie nie jest najlepszej jakości, ale mi się podoba..
Jestem lepsza wpisaniu wierszy o różnych tematykach.
nie chcę się kłócić ale nie musisz pisać do mnie że niech sprawdzi to jury.. mogą się z tobą zgodzić bądź nie, lecz jeśli wycofają moje opowiadanie to nie tylko będzie to przykra wiadomość dla mojej osoby ale i ich, gdyż stracą Mnie.. zwątpię w siebie? może.. lecz nie będę zwracać na takie komentarze jak twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


dokładnie, źle zrozumiałaś:) zaśmiałam się z tego tekstu:

prozatorskie? chodzi o to że w moim opowiadaniu musza się znaleźć elementy z dreszczykiem? przeciez doskonale napisałam i ukazałam trochę spraw w opowiadaniu z derszczem.

a on, jak mniemam, nie jest częścią UTWORU?
zatem pudło, ale masz jeszcze dwa strzały:) więc gdzie wyśmiewam się z utworu? (którego nie przeczytałam, żeby było śmieszniej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...