Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

szokujący dokument [wyłącznie dla widzów dorosłych!]


amerrozzo

Rekomendowane odpowiedzi

Dokument o Korei Północnej, wyemitowany swego czasu na TVP 2. Oznaczony czerwonym kwadracikiem, a więc wyłącznie dla widzów dorosłych!

Kraj Cichej Śmierci: www.youtube.com/watch?v=h9HyNO2UZOY
Link prowadzi do części 1. Obok znajdują się kolejne części (łącznie: sześć). Trzecią znalazłem dopiero przez wyszukiwarkę youtube.
Polecam. Ja dopiero jestem w trakcie oglądania i nie mogę wyjść z szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj później albo se na YT wpisz "Kraj Cichej Śmierci", bo ja niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie. Po prostu nie wiem, co leciało na TVN24. W każdym razie w tym filmiku jest o dzieciach i ich "wiedzy" na temat Ameryki, a także o torturach. Ale idę o zakład, że na wszystkich dokumentach o Korei Płn. jest coś takiego.

Obok tego wideo, do którego dałem linka, są też inne dokumenty, np. "Korea Północna: Kraj Pod Czerwoną Gwiazdą". Możliwe, że to oglądałeś, możliwe, że jeszcze coś innego. Musisz sam sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi, Piłsudski też założył obóz koncentracyjny w dawnej Polsce, a leży jako bohater na Wawelu, polskie dzieci wychowują się same, bo starzy wyjechali za granicę, wały przeciwpowodziowe nie są budowane z powodu zielonego terroru, a Korę molestował katolicki ksiądz...ja to dopiero jestem w szoku. Koreańczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ten sam, co był w TVN24, tak mi się zdaje. Te same typki media oprowadzają i te same dzieci się wypowiadają. Potem będzie o doświadczeniach na ludziach i babka będzie opowiadała o torturach, nie?

Ciężko to jakoś skomentowac. Nie rozumiem takich państw i cieszę się, że jestem Polakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...