Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Somalija    Zakopać coś można tylko w ziemi, zatem te dwa słowa (tj. w ziemi) możesz usunąć. Proponuję też:    - zmienić porządek wyrazów na "skupieniem świata", wtedy w powyższej i w tej linijce zachowasz układ podmiot-do- pełnienie;    - użyć słowa "pełzająconiska", przez co dwa wyrazy zastąpisz jednym;    - zamień miejscami "pragnie" i "bardzo", dwie ostatnie zmiany spowodują, że Twój wiersz będzie dłużej pamiętany, tu przez wyakcentowanie "pragnie".    Serdeczne pozdrowienia.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

         
    • Poczułem zapach mokrych włosów to deszcz przywołał gorzkie chwile zwodniczych wspomnień już nie sposób omijać przecież jest ich tyle te krople zmyć mogłyby smutek tak dzień za dniem wśród zapomnienia przyjaźni opuszczonej głuchej bezpańskiej drogi przeznaczenia samotność marszczy stopą wodę i studzi deszczem żalu zmysły tak dzień za dniem zaprasza w drogę gdzie łzami noce już zakwitły
    • nie mów gdy trzeba milczeć  i nie milcz gdy mówić trzeba milczeniem blokuj wrzask piekła  a słowem uchylaj nieba.  
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

         Wielce Ci dziękuję . Serdeczne pozdrowienia. 
    • na pieczątkę padły słowa jakieś ledwo niewyraźnie ale wielkość honor chowa wykrywając lęk przy jaźni sławę dostrzegł tor wirusa w przepadaniu razem iluż niechby zeszli nie poruszą z chodu wyręczając widok gdy ty stroisz ciągle o mnie buzią śliczną łut grymasów zapomniawszy, jak potulny miałem odblask ócz tarasu
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...