Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem tutaj nowy i chciałbym się dowiedzieć jeśli można oczywiście skąd kto jest... może mam gdzieś w okolicy jakiegoś poetę o którym nie wiem... Było by miło gdyby ktoś był...
to ja zacznę jestem z Nowego Sącza.

Opublikowano

A ja z Otwocka, gdzie Sołtys robi z igły widły, ma cztery nogi, osiem par uszu i trąbę jak słoń. Tu się żyję na okrągło szukając prostych ścian i kwadratowych domów - bezskutecznie od lat, ale może z biegiem lat... Sołtys nasz nie jest głupi, jak my jesteśmy; może więc trąbą nagłośni sprawę - liczymy na to - wtedy przyjadą murarze i wyburzą stary, okrągły; a postawią nowy - typowy, a my zaczniemy żyć normalnie, jak ludzie, obijając się wreszcie przykładnie od ścian zaczniemy rozstawiać niegrzeczne dzieci po kątach, których, jak wiadomo, szukamy, szukamy, szukamy...na okrągło.

Otwock.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


a ja tutaj jestem stara, mam lat hoho, a może i więcej
a mieszkam, jak na przyzwoitą f.isię przystało, oczywiście w Szachrajewie

Świątecznych Świąt życzę, ;)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


a ja tutaj jestem stara, mam lat hoho, a może i więcej
a mieszkam, jak na przyzwoitą f.isię przystało, oczywiście w Szachrajewie

Świątecznych Świąt życzę, ;)

Mam fetysz dojrzałych pcheł ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Bez pożegnania wypadła z rąk - prosto w siano. A świat runął.   Miliony źdźbeł, każde podobne, każde szepcze: „to nie ja”.   Szukam.   Tłum szepcze: odpuść, można żyć bez igły. Więc niektórzy przestają, budują domy ze słomy, by zapomnieć, że czegoś brak.   Ale ja pamiętam.   Bo czasem, między jednym źdźbłem a drugim, coś błyska, światło czy nadzieja,   uparcie cicha pewność, że warto klęczeć w sianie jeszcze jeden dzień.
    • Zaplanowane   Dzień i noc Oddychanie i … A może   Zamknięte powieki szykują sen Za siedmioma chmurami Tańczą   Cisza poukładała klocki Wieżowce Szklane domy   Zapytam o księżyca drogę Pewnie pod łóżkiem najlepiej odpowie kurz i już
    • @Mitylene   Bardzo dziękuję!      Cieszę się, że wiersz dotknął czegoś głębszego. Świątecznie pozdrawiam. :) @Nata_Kruk   Bardzo dziękuję!     Inspiracją była Ewangelia św. Jana (20, 11-18) , spotkanie Marii Magdaleny ze zmartwychwstałym Jezusem.   Świątecznie  pozdrawiam.  @Waldemar_Talar_Talar   Bardzo dziękuję!     I chyba nigdy tej nauki nie skończymy - i dobrze! Dziękuję za tę piękną myśl.   Świątecznie pozdrawiam. :) 
    • @iwonaroma Ludzie boją się ujawnić swoje uczucia, bo wtedy będą wiedzieć na pewno, że to już koniec iluzji. A bycie zakochanym tak pięknie uskrzydla, dlatego lepiej, żeby nie wiedzieli za wcześnie i nam nie uciekli... Np. taka interpretacja też jest możliwa. 
    • @Marek.zak1   Bardzo dziękuję! Rozumiem to doskonale.  Pozdrawiam. :)  @Myszolak   Bardzo dziękuję za te przemiłe słowa.  Pozdrawiam świątecznie. :) @viola arvensis   Bardzo dziękuję!     Dziękuję z całego serca za te piękne słowa. Twój komentarz bardzo mnie poruszył - takie refleksje są dla mnie najpiękniejszą nagrodą. Zgadzam się w pełni-  droga duchowego rozwoju nigdy się nie kończy, i to właśnie w niej jest jej największy dar.   Świątecznie pozdrawiam.  @Łukasz Jurczyk   Bardzo dziękuję!  Świątecznie pozdrawiam. :)  @lena2_   Bardzo dziękuję!  Właśnie w Gronie Rodzinnym  są najpiekniejsze! Świątecznie pozdrawiam. :)  @Jacek_Suchowicz   Bardzo dziękuję!  To niezwykłe świadectwo...    Świątecznie pozdrawiam. :) 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...